Одесский телеканал сменил собственника

18 березня 2019 р. 19:27

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания переоформил спутниковую, кабельную и эфирную цифровую лицензии телеканала одесского «Ольвия» (ООО «Реноме Инет») в связи со сменой собственника и руководства вещателя. 

Конечным бенефициаром и директором канала стал одессит Михаил Иванов, передает «Медианяня»

До продажи вещатель принадлежал гражданину Греции, одесскому застройщику Пантелису Бумбурасу (98%) и одесситу Александру Проценко (2%). 

«Я купил этот канал у Бумбураса для распространения информации о морской сфере Украины, потому что занимаюсь в этой сфере консультационными услугами. Канал мне нужен, чтобы привлекать новых клиентов», - рассказал на заседании регулятора Михаил Иванов, добавив, что деньги на содержание вещателя у него есть. 

Судя по всему, теперь телеканал намерен изменить программное наполнение (ранее в его эфире, к примеру, были новости на греческом) - по крайней мере глава Нацсовета Юрий Артеменко, изучив документы, посоветовал Иванову срочно подать заявление на изменение программной концепции, чтобы не попасть под санкции регулятора.

Напомним, в декабре 2018 года Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания переоформил лицензии одесского телеканала «Южная волна» (ООО «ТРК «Південна хвиля-ТВ») в связи со сменой бенефициара. Вещатель перешел из собственности заместителя главы Одесского облсовета и одесского лидера партии «Наш край» Юрия Димчогло (официально каналом владела его жена Татьяна) в собственность гражданина Греции Пантелиса Бумбураса.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд держмайна України планує приватизувати ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" у першому кварталі 2022 року. У Фонді зазначили, що після включення єдиного майнового комплексу ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" до переліку об'єктів малої приватизації було проведено інвентаризацію майна підприємства, повідомляє Бізнес Цензор. Встановлено необхідність оформлення документів, що засвідчують право власності … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 1 тисячу 232 нових випадки інфікування в Одеській області за добу 8 грудня та 19 летальних випадків. Це в чотири рази більше, ніж 7 грудня та на п'ять летальних випадків більше, ніж тоді. Зростання спостерігається також … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про виділення коштів на придбання подарунків та дипломів для нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий інноваційний проєкт". Згідно з розпорядженням, департамент фінансів Одеської міської ради має перерахувати колегам з департаменту економічного розвитку 51 тисячу 740 гривень. За ці гроші департамент економічного розвитку має … читати далi

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ). Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Як зазначається в системі аукціон відбувся 8 грудня за участі трьох компаній: Товариство … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР