Одесский горсовет без аукциона выбрал фирму для разработки проекта капремонта Деволановского спуска

15 березня 2019 р. 15:22

Управление капитального строительства Одесского городского совета заключило договор о разработке проектной документации объекта «Капитальный ремонт спуска Деволановский в Одессе».

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro. 

По данным системы, договор горсовет заключил с малым частным предприятием «Технопроект» 13 марта.  Проект должен быть готов до 31 декабря 2020 года. За работу компания получит 1 миллион 312 тысяч 866 гривень.

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований малое частное предприятие «Технопроект» зарегистрировано в 2012 году в Одессе.

Конечным бенефициаром является Татяна Ганевич, а директором Павел Терещук.   

Деволановский спуск — улица Одессы, расположення в центральной части города, от улицы Еврейской спускается к Таможенной площади. Улица проходит по дну Карантинной балки. На карте 1812 года современный Деволановский спуск указан, но еще не поименован. Свое нынешнее название улица носит с 1995 года - в честь выдающегося инженера, строителя Одессы, Франца де Воллана. Помимо этого, именовался Карантинным спуском, спуском Новикова, Практическим, спуском Сикарда, Левашовским, а также спуском Вакуленчука.

Напомним, Управление архитектуры и градостроительства Одесского городского совета в ноябре 2017 года разработало комплексную схему благоустройства в границах Деволановского и Польского спусков.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Засідання постійної комісії Одеської міської ради з питань просторового розвитку, землеустрою та регулювання земельних правовідносин 25 січня знову проводилося в умовах конфлікту. На початку засідання до кабінету, де воно проводилося, знов завітав народний депутат Артем Дмитрук, повідомляє Центр публічних розслідувань. Між ним та охоронцем почалася штовханина, та до кабінету, де … читати далi

Чоловік, який підпалив себе перед будівлею відділку поліції в Подільську, помер в одеській лікарні від зупинки серця. Про це повідомив подільський активіст Андрій Майтала та підтвердили ІзбірКому у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області. "24 січня о 8:00 у лікарні міста Одеси зупинилося серце Бажукова… Позавчора особисто з ним … читати далi

Сьогодні 25 січня у залі Одеської ОДА відбувається пленарне засідання десятої позачергової сесії обласної ради. На порядку денному всього 12 питань. Це перше засідання облради у новому 2022 році, попереднє відбулося 17 грудня 2021 року. Також голова обласної ради Григорій Діденко затвердив план підготовки пленарного засідання чергової одинадцятої сесії обласної ради восьмого … читати далi

Керівницю управління економіки міської ради в Южному Наталію Гнєушеву випустили під заставу в розмірі 310 тисяч гривень, які сплатили родичі посадовиці. Суд планував розглянути питання про відсторонення її від посади 24 січня, проте переніс засідання на два дні, повідомляє Yuzhny.Іnfo. Служба безпеки України затримала її 21 січня під час отримання … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР