Мебель для школ Киевского района купят у харьковской фирмы

18 червня 2019 р. 12:25

КУ Центр финансирования и хозяйственной деятельности учреждений системы образования Киевского района Одессы провел тендер для выбора поставщика школьной мебели для первого класса учебных заведений «Новой украинской школы».

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, аукцион состоялся 14 июня и в нем участвовали пять компаний. Победителем признали ООО «Производственную компанию «Индастри»», согласившуюся работать за 1 миллион 319,9 тысяч гривень. 

Компания должна до 31 августа доставить в 14 школ Киевского района Одессы 856 комплектов мебели, состоящих из одноместной парты и стула. 

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований ООО «Производственная компания «Индастри»» зарегистрирована в Харькове. Конечные бенефициары Саид и Наталья Шуфани. 

Напомним, Управление образования Беляевский районной государственной администрации объявило тендер для выбора поставщика школьной мебели.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР