Ледовая кампания: Одесский порт попробует в четвертый раз определить, кто будет обслуживать буксиры

03 липня 2019 р. 16:35

Одесский филиал Государственного предприятия «Администрация морских портов Украины» объявил тендер для выбора фирмы,  которая будет обслуживать буксиры порта во время ледовой кампании. 

 

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, аукцион состоится 10 сентября. Ожидаемая стоимость закупки - 3 миллиона 420,9 тысяч гривень. Предыдущие торги, запланированные на 27 июня, отменили из-за отсутствия желающих участвовать в них.

Результаты аукциона, состоявшегося 23 апреля отменили после того как забраковали обоих участников порт «Южный» и Одесский морской торговый порт. 

Эти же госпредприятия боролись в тендере 19 марта и тогда предложения тоже отклонили. Предложения обоих госпредприятий не отличались от ожидаемой стоимость закупки.   

Напомним, Одесский филиал Государственного предприятия «Администрация морских портов Украины» провел допороговую закупку для выбора компании, которой заплатят за техническое переоснащение инженерных сетей здания Морского вокзала. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР