Комиссии горсовета предложили 177 проектов общественного бюджета на 177 миллионов

31 жовтня 2019 р. 12:29

Одеська міська рада

Комиссия по вопросам общественного бюджета в Одесском горсовете должна будет рассмотреть 177 проектов претендующих на финансирование в следующем 2020 году. 

Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета. 

Работу Комиссии в текущем году возглавит заместитель городского головы - директор департамента финансов Одесского городского совета Светлана Бедрега.

С 1 по 30 октября на платформе Одесского городского совета «Социально активный гражданин» проходил прием проектов общественного бюджета Одессы на 2020 год. За этот период одесситы подали 141 проект на общую сумму почти 177 млн грн, из них:
40 малых проектов на сумму 15 млн 374,6 тыс. грн и  101 большой проект на сумму 161 млн 544,4 тыс. грн.

На сегодняшний день 32 проекта имеют статус публичных и доступны на платформе citizen.omr.gov.ua для ознакомления. Согласно Положению об общественном бюджете Одессы, предварительная оценка проекта проводится департаментом экономического развития Одесского городского совета.

По мере обработки проектов департаментом экономического развития и формирования заключений по ним, проекты отображаются на портале для ознакомления. 

Голосование за проекты пройдет с 27 ноября по 16 декабря, обнародование проектов-победителей предусмотрено до 21 декабря, а  внедрение проектов – до 5 декабря 2020 года.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одного із голів ОК «Набережний Квартал – Жаботинського», якого підозрюють у заволодінні майже 125 мільйонами гривень коштів вкладників взято під варту. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області.  За версією слідства, забудовники у 2016 - 2017 роках збирали кошти з членів кооперативу на будівництво секції висотки по вул. Жаботинського, … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія обробила вже 101 протоколів від дільничних виборчих комісій стосовно виборів в обласну раду, та 111 протоколів стосовно обрання членів Одеської районної ради. Про це повідомили в територіальній комісії. Зазначимо, що  в місті нараховується 364 дільничних виборчих комісій. Нагадаємо, 26 жовтня Одеська міська територіальна виборча комісія станом … читати далi

Співробітники поліції, які супроводжували членів дільничної комісії до ТВК для здачі виборчої документації, помітили, як заступник голови комісії та секретар прямо на підвіконні в коридорі ставлять підписи за відсутніх членів ДВК на протоколах про підрахунок голосів, порушуючи процедуру оформлення та здачі виборчої документації. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління … читати далi

Пізно ввечері 26 жовтня члени дільничної виборчої комісії № ДВК 511026 (Чорноморськ Одеської області) під час здавання виборчої документації в міській територіальний виборчій комісії виявили відсутність пакету з бюлетенями на підтримку політичної партії «Довіряй ділам». Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, коли члени Чорноморської міської ТВК перевіряли комплектність пакетів з документацією, виявилась … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР