Фирме депутата Одесского горсовета планируют заплатить более 115 миллионов за капитальный ремонт коллектора

14 лютого 2019 р. 17:23

Управление капитального строительства Одесского горсовета провело аукцион для выбора компании, которой заплатят за капитальный ремонт Новоаркадийского коллектора в на участке от улицы Генуэзской, 36 до Шампанский переулка, 11.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, аукцион состоялся сегодня, 14 февраля. В нем участвовали три компании: ООО «Ростдорстрой», ООО «Будвектор плюс» и ООО «Бестраншейные технологии и коммуникации». 

После второго шага аукциона наиболее выгодным признали предложение ООО «Ростдорстрой», согласившегося работать за 115 миллионов 670 тысяч 966 гривень. 

Работу планируют завершить до 31 декабря 2020 года.   

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований основателями и конечными бенефициарами ООО «Ростдорстрой» являются коммерческое ООО «Оттерма», зарегистрированное в Венгрии, Евгений Коновалов и Юрий Шумахер. Юрий Шумахер, в свою очередь, является депутатом Одесского городского совета и входит во фракцию партии мэра Одессы Геннадия Труханова «Доверяй делам».  

Напомним, Служба автомобильных дорог в Полтавской области провела тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за реконструкцию автомобильной дороги государственного значения Н-31 Днепр-Царичанка-Кобеляки-Решетиловка. 

К участию в аукционе допустили две компании: ООО «Ростдорстрой» и ОНУР Тааххут Ташимаджилик Иншаат Тиджарет ве Сана Аноним Ширкети. 

Наиболее экономически выгодным признали предложение ООО «Ростдорстрой», согласившееся работать за 448 миллионов 125 тысяч, - на 757 гривень дешевле конкурента. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР