Для школ и детсадов Кодымского района купят угля на два миллиона

17 грудня 2019 р. 08:59

ProZorro тендер

Кодымский районный центр финансово-хозяйственного обслуживания учреждений и учебных заведений Кодымского районного совета Одесской области объявил тендер для поиска поставщика угля. 

Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Prozorro. 

Согласно системе аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 2 миллиона 617 тысяч гривень состоится 2 января 2020 года.  До 31 декабря 2020 года планируется приобрести  493,783 тонн угля для 11 школ и детсадов. 

В частности для: Будеивского, Лысогорского, Алексеевского, Сергеевского учебно-воспитательных комплексов. А также для детских садов: «Теремок» в Кодыме, «Звоночек» в пгт Слободка, «Сказочка» в селе Загнетков, «Солнышко» в Шершенцах, «Солнышко» в Сербах.

Кроме того уголь по этому тендеру будут поставлять в детско-юношескую спортивную школу и Центр детского и юношеского творчества в Кодыме.   

Отопительный сезон стартовал в Одесской области 31 октября, в 25 районах, а Одесса, Южный, Белгород-Днестровский, Теплодар и Измаил начали подавать тепло уже 1 ноября. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила черговий тендер для обрання підрядника, якому заплалять за будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» - Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший».  Як зазначається в системі електронних закупівель Prozorro, тепер йдеться про новий напрямок в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне-Єлизаветівка. Т-16-44 — … читати далi

Громадяни України впродовж тижня звернулися до Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови з 195 скаргами та зверненнями про порушення закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Як повідомив уповноважений Тарас Кремінь.  Найбільша кількість скарг - з Києва та Київської області - 74, найменша – з півдня та сходу України. Львів’яни надіслали … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомило про 89 нових випадків COVID-19 зареєстрованих в Одеській області за добу 23 січня, та про те, що летальних випадків не зареєстровано взагалі. Як йдеться в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України, таким чином з початку пандемії в Одеській області захворіли 80 … читати далi

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР