Департамент Одесского горсовета начал мониторить подрядчиков для строительства новых остановок

06 серпня 2019 р. 22:01

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения организовал мониторинг с целью определения подрядчика для строительства остановочных комплексов транспорта общего пользования в Одессе.

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета. Документы будут принимать до 16 августа. 

«Определение подрядчика для строительства остановочных комплексов транспорта общего пользования в Одессе будет проходить на основании мониторинга и осуществляться по следующим принципам: добросовестная конкуренция среди участников; максимальная экономия и эффективность; открытость и прозрачность на всех стадиях; недискриминация участников; объективная и беспристрастная оценка тендерных предложений; предотвращения коррупционных действий и злоупотреблений», - говорится в сообщении.

Речь идет об остановочных комплексах транспорта общего пользования соответствующих архитектурным типам остановочных комплексов «Отрада».

В смете следует предусмотреть: проведение строительства остановочного комплекса транспорта общего пользования в Одессе, в соответствии с требованиями Правил размещения и оборудования остановок городского электро - и автомобильного транспорта.
Ожидаемая стоимость одного объекта к 100 тысяч гривень. В течение пяти рабочих дней после предоставления пакета документов для участия в мониторинге, предприятие имеет возможность подать уточнении данные.

Напомним, в Одессе так и не собравшаяся транспортная комиссия городского совета все-таки пытается добиться выделения финансирования на остановочные комплексы, правда, сама комиссия за это не голосовала, так как не собрала кворум.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство громад та територій рекомендувало Одеській державній обласній адміністрації передбачити можливість розвитку території міста Одеси за рахунок території Лиманського району. Про це йдеться у протоколі консультативної зустрічі, щодо перспективного плану формування територій громад регіону.  Одеська облдержадміністрація повинна не пізніше 28 січня подати в Кабмін доопрацьований перспективний план формування територіальних громад … читати далi

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду перенесла розгляд апеляційних скарг щодо взяття під варту виконуючої обов’язки начальниці Головного управління Державної податкової служби Одещини Наталії Чеботарьової, яка підозрюється у наданні хабаря у розмірі 25 тисяч доларів. Про це повідомили з посиланням на пресслужбу суду. «У зв’язку з неявкою на судове засідання підозрюваної, … читати далi

Болградська міська рада підтримала звернення до президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради України, голови Одеській обласній державній адміністрації про сприяння у створенні об'єднаної територіальної громади у межах Болградського району з центром у Болграді.  У Зверненні висуваються вимоги про необхідність зберегти територіальну цілісність Болградського району, забезпечити розвиток кожного села і міста Болград, … читати далi

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу проти ексголови Центральної виборчої комісії і колишнього регіонала Михайла Охендовського, якого підозрювали у хабарі, отриманому з "чорної бухгалтерії" "Партії регіонів". Відповідне рішення ухвалене 27 грудня 2019 року. Про це мовиться у відповіді НАБУ на запит "УНІАН" щодо перебігу досудового розслідування у відповідному кримінальному провадженні. Правоохоронці … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР