Департамент Одесского горсовета начал мониторить подрядчиков для строительства новых остановок

06 серпня 2019 р. 22:01

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения организовал мониторинг с целью определения подрядчика для строительства остановочных комплексов транспорта общего пользования в Одессе.

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета. Документы будут принимать до 16 августа. 

«Определение подрядчика для строительства остановочных комплексов транспорта общего пользования в Одессе будет проходить на основании мониторинга и осуществляться по следующим принципам: добросовестная конкуренция среди участников; максимальная экономия и эффективность; открытость и прозрачность на всех стадиях; недискриминация участников; объективная и беспристрастная оценка тендерных предложений; предотвращения коррупционных действий и злоупотреблений», - говорится в сообщении.

Речь идет об остановочных комплексах транспорта общего пользования соответствующих архитектурным типам остановочных комплексов «Отрада».

В смете следует предусмотреть: проведение строительства остановочного комплекса транспорта общего пользования в Одессе, в соответствии с требованиями Правил размещения и оборудования остановок городского электро - и автомобильного транспорта.
Ожидаемая стоимость одного объекта к 100 тысяч гривень. В течение пяти рабочих дней после предоставления пакета документов для участия в мониторинге, предприятие имеет возможность подать уточнении данные.

Напомним, в Одессе так и не собравшаяся транспортная комиссия городского совета все-таки пытается добиться выделения финансирования на остановочные комплексы, правда, сама комиссия за это не голосовала, так как не собрала кворум.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За ініціативою Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари, керівники різних організацій та служб інформують громаду щодо особливостей своєї діяльності протягом карантину через епідемію COVID-19. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітет виборців України», протягом 25-27 березня відбулись відповідні зустрічі керівника офісу Леоніда Семененко, на яких також було скоординовано спільні просвітницькі заходи.  … читати далi

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я в Одесі отримав вчора, 28 березня, ще два позитивних результати дослідження на COVID-19. Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций. За даними ОДА, захворювання підтвердили у двох мешканок Одеси.  Одна з них 32-річна нещодавно повернулася з Туреччини і на сьогодні залишається на лікуванні … читати далi

Верховна рада України на позачерговому засіданні, яке заплановане на понеділок, 30 березня, може затвердити кандидатури трьох міністрів. Про це РБК-Україна розповіли депутати фракції "Слуга народу". За словами нардепів, міністром енергетики та захисту навколишнього середовища може стати Ольга Буславець. Вона очолювала директорат енергетичних ринків в уряді Олексія Гончарука. Крісло міністра культури може … читати далi

Очільник Одеської ОДА сьогодні, 28 березня, з представниками штабу перевірив Одеську обласну клінічну лікарню. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. "Заклад готовий до перепрофілювання під опорну лікарню протягом кількох годин. Рішення щодо цього буде прийнято згідно відповідного протоколу та рекомендацій МОЗ", - написав він. За словами Максима Куцого, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР