Черноморский горсовет снова выбрал фирму внуков Суркиса для вывоза мусора

22 січня 2019 р. 18:23

Исполнительный комитет Черноморского городского совета утвердил результаты конкурса по определению исполнителя услуг по вывозу бытовых отходов специально оборудованными для этого транспортными средствами на территории Черноморского городского совета. 

Об этом сообщил городской голова Черноморска Валерий Хмельнюк

По его словам,  заседание конкурсной комиссии состоялось 17 января 2019 года  и победителем — признали компанию ТРК «ТВ-Серрус». 

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований, ООО телерадиокомпания «ТВ-Серрус» принадлежит ЕлизаветеАлександре и Михаилу Стукальским. Их отец, Станислав Стукальский, был зятем Григория Суркиса и погиб в автокатастрофе в 2014 году.

В 2017 году Коммунальное предприятие «Городское управление жилищно-коммунального хозяйства» Черноморского городского совета также провело тендер для определения компании, с которой заключат договор о предоставлении услуг по вывозу твердых бытовых отходов и крупногабаритных отходов.  

При ожидаемой стоимости закупки в 8 миллионов 671 тысячу гривень, участники торгов соглашались работать за 6 миллионов 918 тысяч гривень ООО «Союз» и 6 миллионов 430 тысяч 636 гривень ООО «ТВ-Серрус».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання підрядника, якому заплатять за реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через Вознесенськ). Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro.  За даними системи, аукціон відбувся 21 вересня і в ньому взяли участь дві компанії: ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Ростдорстрой». Був … читати далi

Колишнього державного інспектора Одеської митниці підозрюють у привласненні конфіскованого майна: 19 мобільних телефонів, спорт-інвентарю, одягу та інших товарів, якими в подальшому розпорядився на власний розсуд. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Дані товари раніше були вилучені у справах про порушення митних правил, конфісковані за рішеннями суду, прийняті на зберігання та розміщені на складі Одеської митниці. Наразі … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 14 до 18 вересня склало та направило до суду 12 адміністративних протоколів. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.  За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено адміністративні протокол стосовно начальниці відділу Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області Ніни Шишкової. Ще п'ять протоколів за цією … читати далi

17 вересня мистецька школа №4 міста Одеси провели дві закупівлі. У підприємиці з Нікополя, яка працює 7 місяців, школа орендувала три топіарні фігури і замовила послуги з організації та супроводу заходів у парку культури та відпочинку «Преображенський». Дані про ці закупівлі опубліковані у публічному модулі аналітики BI Prozorro. Нагадаємо, відповідно … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР