Военные предпочли более дорогие предложения дешевым при строительстве бани и прачечной в «городке морпехов»

22 листопада 2018 р. 17:33

Южное территориальное квартирно-эксплуатационное управление провело два тендера для выбора подрячиков строительства бани и прачечной в военном городке Дачное-2 в Одесской области. 

Соответствующие данные опубликованы в системе электронных закупок Рrozorro. 

В обоих тендерах участвовали де компании: ООО «Производственно-коммерческая фирма «Астера»» и ООО «Строительная компания «Опора». В обоих случаях предложения ООО «СК «Опора»» были выгоднее конкурента в случае с прачечной компания готова была работать за 6 миллионов 188 тысяч 500 гривень против 6 миллионов 219 тысяч 900 гривень у конкурента, а в случае с баней - 5 миллионов 948 тысяч 979 гривень против 5 миллионов 976 тысяч 664 гривень. 

Однако предложения «Опоры» отклонили так как компания в боих случаях предоставила неверный номер страховой гарантии в системе Рrozorro один, а в документах, предоставленных комиссии другой. 

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований ООО  «Производственно-коммерческая фирма «Астера» зарегистрирована в Никополе Днепропетровской области. Владелица - Ольга Кузив.  

Напомним, Южное территориальное квартирно-эксплуатационное управление провело два повторных тендера для выбора компаний, которым заплатят за капитальный ремонт двух казарм в поселке городского типа Черноморское.
И этот тендер также выиграло ООО «Производственно-коммерческая фирма «Астера»».      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент –  Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

Кількість летальних випадків COVID-19 в Одеській області за добу збільшилась на три особи і з початку пандемії в регіоні померли вже 177 пацієнтів.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації з посиланням на регіональний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.  Як зазначають в центрі, усі нові випадки зареєстровані в Одесі. Між … читати далi

Починаючи з минулого тижня, представники ОПОРИ в Одеській області подали близько 20 заяв до поліції через розміщення зовнішньої реклами з назвами чи символікою політичних партій, які стали суб’єктами виборчого процесу, оскільки провели місцеві конференції стосовно висунення кандидатів на місцеві вибори. Однак, як зазначають спостерігачі, кандидати від цих партій станом на дати, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР