В Одесской области проживают 233 миллионера

03 лютого 2018 р. 16:58

Миллионеры проживающие в Одесской области перечислили в бюджет страны 40 миллионов гривень

Об этом рассказал начальник управления налогов и сборов с физических лиц Главного управления ГФС в Одесской области Юрий Мамай, передает издание «Одессит».

По его словам, за прошедший год было подано 52 тысячи 83 декларации, что более чем на 3 тысячи превышает количество деклараций, поданных в 2016 году. 

Всего жители Одесской области задекларировали 2 миллиарда 911 миллионов гривень, что на 170 миллионов больше, чем за аналогичный период позапрошлого года.

Сумма налогов с доходов физических лиц составила 91 миллион 200 тысяч гривень, военный сбор — 15 миллионов гривень. В числе налогоплательщиков Одесского региона насчитывается 253 миллионера.

В минувшем году они перечислили в городскую казну 33 млн 200 тыс. грн налогов с доходов физических лиц и 4,5 млн грн военного сбора.

Напомним, богатейшие люди Украины из Одесской области в сумме владеют 1,5 миллиардами долларов США. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Василівська сільська рада демонтувала пам'ятник Леніну в селі Калчево, через який прокуратура в Одеській області заново відкрила провадження. Про це повідомив голова Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Сергій Гуцалюк.  "Українська Бессарабія. с. Калчево. Лєнін пішов на звалище історії. Закон України "Про декомунізацію" дотримано", - написав він на своїй сторінці в Facebook. Зазначимо, що Одеська … читати далi

Одеський апеляційний суд ухвалив рішення щодо стягнення з колишнього власника "Імексбанку" Леоніда Клімова 309 мільйонів гривень на користь Національного банку в рахунок погашення заборгованості банку за наданим раніше стабілізаційним кредитом. Про це повідомили у пресслужбі НБУ. Відповідне рішення суду Національний банк отримав 29 грудня 2020 року. Водночас суд скасував рішення … читати далi

Сьогодні дуже важливий день для видання ІзбірКом. Ми вирішили стати більше ніж медіа. Ми хочемо створити й розвивати справжнє інформаційне ком’юніті в нашому регіоні.  Ми - це команда професіоналів, які вже більше 11 років створюють незалежне медіа. У 2009 році ми отримали офіційну реєстрацію. У 2015 році повністю оновили сайт … читати далi

Правова радниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова 19 січня подала скаргу до Європейського суду з прав людини проти України щодо порушення права на справедливий суд при розгляді судами (не)правомірності дій Уряду щодо обмеження прав людини під час карантину у зв'язку з COVID-19. Як зазначає пресслужба Одеської обласної організації "Комітету виборців … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР