Пожар в ресторане "Песок" нанес ущерб одесским водолазам более чем на два миллиона

07 травня 2018 р. 11:10

Об этом на аппаратном совещании 7 мая сообщил директор департамента муниципальной безопасности Одесского городского совета Виктор Кузнецов.

По его словам, пожар, который произошел 13 апреля в ресторане "Песок", распространился на находящуюся рядом водолазно-спасательную станцию, принадлежащую Одесскому горсовету.

"Около 11 часов со стороны ресторана "Песок" были замечены клубы дыма и пламя, группа спасателей, которая находилась на дежурстве рядом, и сотрудники Нацгвардии попытались потушить пожар своими силами. Из помещения ресторана спасли несколько сотрудников, вынесли потенциально опасные предметы, в том числе газовые баллоны, хотя владелец рассказывал на камеры некоторым каналам, что это поджог. В итоге огонь перебросился на помещение водолазно-спасательной станции", - рассказал В. Кузнецов.

По его словам, общая сумма ущерба, нанесенного станции, составляет 3 млн 200 тыс. грн, из них городскому коммунальному предприятию – 2 млн 100 тыс. грн, автохозяйству горсовета – 14 тыс. грн (частично пострадал автомобиль спасателей). Остальной ущерб нанесен предпринимателю, который занимается бизнесом там же.

Согласно предварительному заключению спасателей, причиной пожара стало нарушение правил обращения с огнем. Материалы зарегистрированы в Приморском райотделе полиции.

Кстати, выяснилось, что пострадавший автомобиль не был застрахован. На вопрос мэра Геннадия Труханова, почему городская техника не страхуется, чиновники ответили, что "такой практики нет", однако городской голова поручил изучить этот вопрос. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР