Одесский горсовет ищет реконструктора инженерных сетей на Шкодовой горе

16 липня 2018 р. 17:11

Управление капитального строительства Одесского горсовета предлагает 19 миллионов 91 тысячу гривень за реконструкцию инженерных сетей системы теплоснабжения микрорайона «Шкодова гора». 

Соответствующее объявление опубликовано в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, речь идет также об обустройстве котельных. Аукцион состоится 30 июля, а работы нужно будет закончить до 31 августа 2019 года.  

В марте  вице-мэр, директор департамента финансов Светлана Бедрега сообщила, что нынешнем году планируется проведение тендера и строительство котельной для Шкодовой горы. 

Напомним, что в 2017 году в течение долгого времени в Шкодовой горе не могли подать тепло.

Тогда в Фонде государственного имущества и Министерстве энергетики и угольной промышленности сообщали, что не могут юридически решить проблему с подачей тепла жителям микрорайона Шкодова гора.

4 декабря жители микрорайона Шкодова гора, перекрыли улицу, требуя решить проблему с теплоснабжением их домов и продолжали акцию протеста несколько дней. 

Отопление включили только 12 декабря.

Проблема была связана с тем, что котельная находится на заводе и входит в единый имущественный комплекс.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Мешканці Татарбунарського і Подільського районів Одеської області повідомляють про напади шакалів та вовків на домашню худобу.  Так, у Подільському районі мешканці села Поплавка розповідають про напад вовків на домашню худобу.  Згідно з повідомленням у соціальних мережах, вовки вбили двох кіз, собаку і козла в селі Поплавка.  Про напад шакалів розповідають у Татарбунарах. Як … читати далi

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР