Обеспечение детских садов и школ Приморского района Одессы электричеством обойдется в 13 миллионов

26 листопада 2018 р. 11:23

Центр финансирования и хозяйственной деятельности учреждений системы образования Приморского района Одессы объявил тендер для выбора поставщика электроэнергии в школы и детские сады. 

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, аукцион должен состояться 30 января 2019 года и поставки должны быть обеспечены до 31 декаря того же года. 

Ожидаемая стоимость закупки 13 миллионов 184 тысячи 580 гривень. При этом 23 учреждения обслуживает Централный РЭС Одессы, а 14 Южный РЭС.

Напомним, Центр финансирования и хозяйственной деятельности учреждений системы образования Малиновского района Одессы объявил тендер для поиска компании, которая предоставит услуги по организации питания детей в школах района. 

Напомним также, что Центры финансирования и хозяйственной деятельности учреждений системы образования Приморского и Суворовского районов Одессы объявили аналогичные тендеры для выбора компаний, которые будут обеспечивать питание школьников. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

В Одеській міськраді вважають, що села та селища, які розташовані у передмісті Одеси та не створили своїх ОТГ, мають об'єднатися з містом у "Велику Одесу". Про це йшлося вчора, 21 лютого, під час засідання Одеського регіонального відділення Асоціації міст України. Мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що згідно з принципами адміністративно-територіальної реформи … читати далi

Доброславські депутати 18 лютого на черговому засіданні селищної ради проголосували за програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік. Як наголосила заступник голови селищної ради Людмила Ващенко, на території Доброславської селищної ради проживає 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років. З них 4 дитини … читати далi

На розгляд засідання виконкому Одеської міської ради виноситься проєкт рішення "Про демонтаж тимчасових споруд", яким передбачається демонтувати в Одесі 50 МАФів. У власників більшості МАФів закінчився термін дії договору, а деякі з них розміщені без паспорта прив’язки та укладеного договору. Більшість МАФів, які потрапили під загрозу демонтажу, належать ТОВ "Коровай … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР