Питание школьников в Черноморске обходится бюджету города в девять миллионов гривень

29 вересня 2018 р. 22:14

Питание 3 тысяч 500 учеников 1-4 классов школ Черноморска и 360 детей-льготников обходится горсовету в девять миллионов гривень.

Об этом сообщил городской голова Черноморска Валерий Хмельнюк

Он также отметил, что в целом на обеспечение работы учебных заведений Черноморска в нынешнем году запланированы почти 263 миллиона гривень. 

«Только на укрепление материальной базы детских садов из городского бюджета выделены около 5 миллионов 500 тысяч гривень», - отметил мэр.

Напомним, специалисты коммунального предприятия «Черноморсктеплоэнерго» заменили 358 метров труб теплотрасс города в рамках подготовки к отопительном сезону. 

Ранее, в марте, мэр сообщил, что задолженность перед населения перед коммунальным предприятием «Черноморсктеплоэнерго» составляет почти 13 миллионов гривень. 

Напомним также, что коммунальное предприятие «Черноморсктеплоэнерго» заключило договор с обществом с ограниченной ответственностью «КК «Служба взыскания задолженности», предоставив частникам взыскивать долги с черноморцев.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР