После вмешательства волонтеров на капремонт детского приюта в Березовке выделяют почти два миллиона

19 квітня 2018 р. 15:22

Одесский областной совет намерен выделить 1 миллион 885 тысяч на капитальный ремонт детского приюта «Радуга», который находится в городе Березовке. 

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского облсовета. 

По данным ведомства, долгое время помещение приюта не ремонтировалось и находилось в запущенном состоянии, что не соответствовало нормам содержания детей в этом заведении.

Выделение средств из областного бюджета на проведение ремонта было согласовано на заседании постоянной комиссии областного совета по вопросам бюджета, финансово-экономической политики и банковской деятельности.

В заведении планируется провести демонтаж старых конструкций, заменить электропроводку, установить профили, утеплить стены, положить плитку и так далее.  Сейчас в заведении находится восемь детей, которых перевезут в детский приют в Одессе.

Напомним, ранее волонтеры критиковали руководство детского приюта в Березовке за бездействие, утверждая, что администрация не делает ничего для улучшения условий содержания детей. Позже, во время поездки в Березовский район, председатель Одесской облгосадминистрации Максим Степанов, по его словам, неожиданно для руководства, посетил Березовский детский приют. Увиденное в приюте неприятно удивило чиновника, который отругал руководителей за антисанитарию. После этого чиновники пообещали, что капитальный ремонт в приюте начнут в апреле.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР