Комиссия по общественному бюджету одобрила проекты одесситов на 80 миллионов гривень

02 листопада 2018 р. 20:23

Комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы провела сегодня, 2 ноября, заключительное заседание, рассмотрев 39 проектов и поддержав 29 из них. 

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.

Еще 10 проектов отклонили. 

Таким образом, за время заседаний комиссия поддержала в общей сложности 71 проект решения на общую сумму 80 миллионов 286 тысяч 884 гривни. 

При этом, как и прежде, в мэрии предпочитают «давать добро» большим проектам, впрочем, такая ситуация в муниципалитете объясняется тем, что не набралось достаточное количество малых проектов, которые планируется финансировать в рамках общественного бюджета.

В общем больших проектов, то есть предусматривающих финансирование в размере от 500 тысяч до 1,5 миллионов гривень, одобрили 49 на общую сумму 70 миллионов 350 тысяч 220 гривень, а малых, то есть, стоимостью от 100 до 500 тысяч гривень — 22 на общую сумму 9 миллионов 936 тысяч 664 гривни. 

«Еще до вынесения малых проектов на голосование их совокупная стоимость не представляла 40 процентов от общего объема расходов общественного бюджета, как это предусмотрено требованиями Положения об общественном бюджете города Одессы. Таким образом, все малые проекты могли бы считаться победителями», - отмечают в мэрии. 

Напомним, в Одессе не набралось достаточное количество малых проектов, которые планируется финансировать в рамках общественного бюджета. Об этом стало известно на заседании бюджетной комиссии Одесского городского совета 28 октября.

Ранее на заседании той же комиссии директор финансового департамента Светлана Бедрега заявила, что ситуация с программой «Общественный бюджет» 2018 года близка к критической, так как реализованы три проекта из 22, часть наиболее дорогих проектов, скорее всего, срежут. 

Напомним, комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы-2018 одобрила и вынесла на голосование 118 проектов и отобрала из них 22.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

"Укрзалізниця", на підставі відгуків пасажирів, які вони залишили через QR-коди на вокзалах, склала рейтинг найкращих вокзалів країни, який очолив одеський. Як повідомила "Укрзалізниця", QR-коди з функцією зворотного зв’язку на вокзалах і у вагонах поїздів з’явилися в березні цього року, проєкт реалізується у партнерстві з Revizion. Просканувавши код, клієнти Укрзалізниці мають змогу … читати далi

Міністерство оборони російської федерації повідомило про розміщення хімічних речовин на базі відпочинку у населеному пункті Курортне Одеської області для організації там атаки. Операцію нібито проводить Служба безпеки України для того щоб потім звинуватити російські війська у використанні хімічної зброї проти мирного населення на Одещині.  Зазначимо, що у інших регіонах, декілька … читати далi

Сьогодні, 29 червня, відбудеться перша з початку повномасштабної війни офлайн-сесія Одеської міськради. Під час засідання депутати мають розглянути щонайменше 10 питань порядку денного: 1. Про передачу містам-побратимам Балтимор (Сполучені Штати Америки) та Йокогама (Японія), місту-партнеру Клайпеда (Литовська Республіка) туристичних символів Одеси «Якір-серце». 2. Про встановлення партнерських відносин між містом Одеса … читати далi

Виконком Ізмаїльської міськради Одеської області погодив рішення щодо утворення добровільного формування цивільного захисту міської територіальної громади. Також було затверджене Положення нової структури, передає кореспондентка ІзбірКома з посиланням на відповідне рішення №354 від 21 червня. У положенні, зокрема, йдеться про те, що добровільне формування є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, і утворюється в … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР