Комиссия по общественному бюджету одобрила проекты одесситов на 80 миллионов гривень

02 листопада 2018 р. 20:23

Комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы провела сегодня, 2 ноября, заключительное заседание, рассмотрев 39 проектов и поддержав 29 из них. 

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.

Еще 10 проектов отклонили. 

Таким образом, за время заседаний комиссия поддержала в общей сложности 71 проект решения на общую сумму 80 миллионов 286 тысяч 884 гривни. 

При этом, как и прежде, в мэрии предпочитают «давать добро» большим проектам, впрочем, такая ситуация в муниципалитете объясняется тем, что не набралось достаточное количество малых проектов, которые планируется финансировать в рамках общественного бюджета.

В общем больших проектов, то есть предусматривающих финансирование в размере от 500 тысяч до 1,5 миллионов гривень, одобрили 49 на общую сумму 70 миллионов 350 тысяч 220 гривень, а малых, то есть, стоимостью от 100 до 500 тысяч гривень — 22 на общую сумму 9 миллионов 936 тысяч 664 гривни. 

«Еще до вынесения малых проектов на голосование их совокупная стоимость не представляла 40 процентов от общего объема расходов общественного бюджета, как это предусмотрено требованиями Положения об общественном бюджете города Одессы. Таким образом, все малые проекты могли бы считаться победителями», - отмечают в мэрии. 

Напомним, в Одессе не набралось достаточное количество малых проектов, которые планируется финансировать в рамках общественного бюджета. Об этом стало известно на заседании бюджетной комиссии Одесского городского совета 28 октября.

Ранее на заседании той же комиссии директор финансового департамента Светлана Бедрега заявила, что ситуация с программой «Общественный бюджет» 2018 года близка к критической, так как реализованы три проекта из 22, часть наиболее дорогих проектов, скорее всего, срежут. 

Напомним, комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы-2018 одобрила и вынесла на голосование 118 проектов и отобрала из них 22.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Одеської обласної прокуратури повідомила про припинення незаконної діяльності грального закладу у м. Одеса. Так, учора, 15 січня, прокурори Одеської місцевої прокуратури № 3 спільно зі співробітниками районного відділу поліції провели обшук та встановили, що в приміщенні по вул. Грецька фактично функціонує гральний заклад. Правоохоронці виявили та вилучили 23 системних … читати далi

Вчора, 15 січня 2021 року, відбулося засідання Піклувальної ради, на якому були розглянуті звернення громадян міста Одеси. Результатом засідання стало рішення ради призначити 398 громадянам адресну одноразову матеріальну допомогу на вирішення різних видів соціально-побутових проблем, з яких: надання адресної матеріальної допомоги 4 ветеранам війни, які перебувають у складній життєвій ситуації; надання адресної матеріальної допомоги 144 … читати далi

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Кароліно-Бугазької сільської ТВК. Про це повідомили у пресслужбі комісії. Також в ЦВК зобов'язали не пізніше 18 січня 2021 року сформувати новий склад ТВК та не пізніше ніж на п’ятий день після його сформування визнати голосування, що було заплановано на 7 лютого таким, що не відбулося та призначити дату … читати далi

В Одеській області виявлено 325 випадків COVID-19, зафіксованих минулої доби, 15 січня. Про це повідомили у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України.  В регіоні за добу 15 січня зафіксовано 11 випадків смерті пацієнтів, яким діагностували коронавірус. За цим показником регіон вибув з трійки лідерів, опинившись на четвертому місці. Найбільша летальність за добу на Дніпропетровщині, там від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР