Ивано-франковская фирма выиграла право ремонтировать улицу в Белгороде-Днестровском за 50 миллионов

12 вересня 2018 р. 18:25

Служба автомобильных дорог Одесской области провела тендер, чтобы выбрать подрядчика для капитального ремонта улицы Шабской в городе Белгород-Днестровский. 
 

Как следует из данных системы электронных закупок Рrozorro, аукцион состоялся вчера, 11 сентября, и в нем участвовали всего две компании: ООО «ПБС» и ООО «Автомагистраль-Пивдень».

Победителем признали первое ООО, согласившееся работать за 53 миллиона 111,3 тысяч гривень. Ремонт следует закончить до 31 декабря 2019 года. 

Отметим, что в апреле ООО «ПБС» выиграло тендер на право ремонтировать дорогу общего пользования государственного значения Т-16-25 КПП «Кучурган» - Беляевка - Маяки — Овидиополь за  46 миллионов 575,7 тысяч гривень. 

Согласно Единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований, ООО «ПБС» зарегистрировано в Ивано-Франковске, основателями и конечными бенефициарами являются Иванна Непик и Галина Колыбалюк. Директор - Алексей Пастернак.   

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Експорт товарів з Одеської області у 2020 році становив 1 трильйон 360,6 мільйонів доларів США, а імпорт – 2 трильйони 190,6 мільйонів доларів.   Як повідомляють у Головному управлінні статистики в Одеській області, порівняно з 2019 роком експорт зменшився на 1,7%, імпорт збільшився – на 15,0%. Негативне сальдо становило 830 млн дол. Зовнішньоторговельні операції проводилися … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження, яким скоротив чисельність співробітників Юридичного департаменту муніципалітету зі 111 працівників до 107. Про це повідомили в пресслужбі мерії. Працівників департаменту стане менше на чотири з березня. Таким чином, зменшується штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів з 1 тисячі 981 одиниці … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата однієї з політичних сил, підозрюваного у підкупі члена виборчої комісії. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. У жовтні минулого року правоохоронці затримали депутата під час підкупу члена однієї із територіальних виборчих комісій на Одещині. З’ясовано, що депутат за … читати далi

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути. Про це стало відомо під час засідання Кабміну 24 лютого. Згідно з рішенням Кабміну Одеський інститут приєднали до державного університету "Одеська політехніка". Нацакадемію приєднали до КНУ імені Тараса Шевченка, а інші до: Національного технічного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР