При міському голові Одеси з'явилася науково-технічна екологічна рада

Одеській міський голова Геннадій Труханов розпорядився створити Науково-технічну екологічну раду при Одеському міському голові яку планує очолити сам разом із ректором Одеського державного екологічного університету Сергієм Степаненко, якщо той погодиться.  

Відповідно до розпорядження, заступником співголів має стати заступник міського голови Дмитро Жеман, а секретарем - директорка Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Марина Савченко.

Науково-технічна екологічна рада при Одеському міському голові є консультативно-дорадчим органом для розгляду наукових рекомендацій і проведення фахових консультацій у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів. 

Завданнями ради буде:

  • Підготовка пропозицій, що надаються на розгляд Одеському міському голові, стосовно визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів відповідно до наявних стратегічних завдань.
  • Розгляд та надання пропозицій до проєктів міських програм у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  • Підготовка рекомендацій щодо можливості використання та застосування на території міста Одеси результатів наукових, проєктних       та проєктно-конструкторських розробок, застосування новітніх технологій у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

Нагадаємо, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) минулого року оприлюднив щорічне Українське муніципальне опитування, найвищий показник задоволеності мешканців тими послугами та комфортом, що забезпечує їм міська влада, у 2021 отримала Вінниця, а от Одеса посіла лише 14 місце.

Державна екологічна інспекція Південно – Західного округу (Миколаївська та Одеська області) надіслала претензію товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство «Аріадна»" щодо відшкодування збитків екології.

Також Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) притягнула до адміністративної відповідальності посадовців комунального підприємства "КП-Сервіс" Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Раніше Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу оштрафувала посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю "Союз", а також вимагає в підприємства сплати 13,6 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Київський районний суд Одеси визнав незаконним та скасував наказ тимчасово виконуючого обов'язки ректора Державного університету "Одеська політехніка" про відсторонення від посади провідного фахівця відділу маркетингу і інноваційної політики. Відповідно до рішення суду, жінка заявила, що стикнулася із грубим порушенням її конституційного права на працю з боку відповідача, яке полягало в … читати далi

Одесит, який у 2014 році вирушив на Донбас воювати на боці проросійських бойовиків, проведе вісім років у в'язниці. Відповідний вирок ухвалив Павлоградський райсуд Дніпропетровської області. В період часу з вересня 2014 року по березень 2017 року, він, беручи участь у терористичній організації «ДНР» за попередньою змовою з іншими невстановленими учасниками … читати далi

Державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби в Одесі затримали під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. З’ясовано, що держвиконавець, використовуючи своє службове становище, одержав 500 доларів США від громадянина за вплив на іншого службовця ДВС щодо вирішення питання про скасування тимчасового обмеження … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської державної адміністрації оголосив тендери для обрання компаній, яким заплатять за капітальні ремонти насосних станцій та гідротехнічних споруд у двох районах Одеської області. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Зокрема, йдеться про капітальний ремонт та технічне переоснащення насосних станцій ЗНС-7 та ЗНС-6 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР