На трьох пляжах Затоки не рекомендують купатись

13 вересня 2021 р. 17:16

Затока Одеса екологія

Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України вчергове перевірив відповідність якості води на пляжах Одещини. 

Про це повідомили на сторінці Центру в Facebook.

В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води на 22 пляжах Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, було відібрано 27 проб морської води на санітарно-хімічні показники та 86 проб – на санітарно-мікробіологічні показники. Три проби морської води за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідали гігієнічним нормативам, а саме: рекреаційні зони селища міського типу Затока – район «Центральний», «Сонячний», «Лиманський» (прибережна зона п'ять метрів). 

Для вжиття відповідних заходів повідомлення про всі виявлені нестандартні проби були направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

Нагадаємо, раніше спеціалісти Одеського обласного центру контролю та профiлактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України з'ясували, що питна вода у дев'яти населених пунктах Білгород-Дністровського та Подільського районів не відповідає нормам.

Раніше державна установа «Одеський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» відібрала проби морської води на узбережжі Одеси та визначила, що вода  відповідає нормативним вимогам. 

Загибель риби зафіксували екологи Владислав Балінський та Іван Русєв, зазначивши, що мор продовжується не перший день та становить загрозу для відпочивальників, особливо на пляжах курортів Коблевого.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР