В парках чище, чем у вокзала: в Одессе проверили воздух

08 січня 2020 р. 14:33

Одеська міська рада

Департамент экологии Одесского городского совета отчитался о результатах мониторинга воздушного бассейна Одессы. 

Как сообщили в пресс-службе горсовета, исследования проводили с помощью передвижной лаборатории на пересечении транспортных магистралей города, на границах санитарно-защитных зон потенциально опасных объектов Одессы, в прибрежной зоне, а также парках и скверах.

Отбирали пробы и делали замеры 317 раз, наибольшее внимание уделяя содержанию в атмосфере: диоксида азота, оксида углерода, озона, аммиака, пыли, сероводорода, диоксида серы и углеводородов. 

По результатам мониторинга в установленных точках контроля на территории города (железнодорожный вокзал, Автовокзал, ул. М. Грушевского/ул. Химическая, 2-я Застава, просп. Небесной Сотни/ул. Инглези, Объездная дорога, Ивановский путепровод) наблюдаются незначительные превышения предельно допустимых концентраций загрязняющих веществ в воздухе.

В прибрежной и парковой зонах города мониторинг показал минимальное содержание загрязняющих веществ в атмосферном воздухе.

В октябре 2019 года Одесса заняла третье место в списке из 39 украинских городов, составленном учеными Центральной геофизической обсерватории им. Срезневского.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації провело тендер для обрання підрядника, якому заплатять за поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Новий Буг - Вільне Запоріжжя. Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 24 листопада і в ньому взяли участь дві компанії ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Граніт-001». Переможцем визнали … читати далi

Розпорядження про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації оприлюднила пресслужба ОДА.  Документ підписав ще Максим Куций на посаді голови ОДА.  Згідно розпорядження, співробітників Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації тепер стане не 47, а 48, а загальна … читати далi

Державне бюро розслідувань скерувало до суду обвинувальний акт стосовно прокурора однієї з місцевих прокуратур міста Одеси та пособника — цивільної особи. Як повідомили у пресслужбі ДБР. Слідством встановлено, що прокурор у змові з цивільною особою, яка виконувала функції посередника, вимагав та одержав 25 тисяч  доларів США від учасника кримінального провадження. … читати далi

Співробітники міського управління Державної архитектурно-будівельної інспекції зареєстрували у листопаді на вісім нахаббудів меньше ніж у жовтні.  Як зазначив начальник управління Олександр Авдєєв, в цьому місяці інспектори зафіксували 88 нахаббудів проти 96 у жовтні. Лідером став Приморський район – 37 фактів, а на другому Київський – 22, Малиновський – 18 та Суворовський … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР