Одесса угодила в первую двадцатку городов мира в самым загруженным автотрафиком

29 січня 2020 р. 18:32

транспорт

Одесса, Киев, Харьков и Днепр угодили в список из более чем 400 городов мира с самым загруженным трафиком, причем Киев и Одесса угодили в ТОП-20 списка. 

Об этом свидетельствует индекс трафика TomTom за 2019 год.

Киев в списке оказался на 12 месте с 53% загруженности дорог, которая выросла на 7% с 2018 года. По данным аналитиков, во время утреннего «час пик» дороги в столице загружены на 94%, а во время вечернего – на 104%. Так, киевские автомобилисты за год провели дополнительно за рулем в «часы пик» 227 часов, что равняется 9 дням и 11 часам. 

Одесса на 18 месте с загруженностью в 47%. В утренний «час пик» дороги тут загружены на 74%, а в вечернее время – на 84%. В пробках одесские водители за год просидели 184 часа, что равняется 7 дням 16 часам.

На 29 месте оказался Харьков с загруженностью дорог на 43%. Стояние в пробках - 163 часа, что равняется 6 дням 19 часам.

Самым разгруженным в списке оказался Днепр, где дороги загружены на 37%. Там, водители в год дополнительно тратят за рулем 149 часов, что равняется 6 дням 5 часам.

Напомним, архитектор Аркадий Шупляков опубликовал на своей странице в Facebook свою концепцию реконструкции Французского бульвара в Одессе, не предусматривающую расширения проезжей части, но зато с восстановлением ряда деревьев между трамвайными рельсами и дорогой.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Підтоплення будинків і придомових територій сталося у декількох населених пунктах на Одещині. Як повідомили у преслужбі ДСНС, рятувальники надають допомогу мешканцям з використанням спеціальної техніки та пожежно-технічного обладнання. Так, в Ізмаїлі рятувальники працювали по вулицям Щепкіна, Михайлівська, Шевченка, проспекті Суворова та провулку Болградський, де відкачано воду з трьох підвальних приміщень будинків та чотирьох приватних домогосподарств. В місті … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про 12 нових випадків COVID-19, зафіксованих в Одеській області за добу 20 червня.  З початку пандемії в регіоні нараховується 140 тис. 357 осіб, що захворіли. Загалом одужали 135 тисяч 429 пацієнтів, за добу 20 червня - 71. Летальних випадків виявлено 2 тис. 961, за останню добу летальних випадків не зафіксовано. Найбільше нових випадків в країні виявлено у м. Києві … читати далi

19 червня до Одеси (ст. Чорноморська) прибув контейнерний поїзд з китайського Гуанчжоу, який доставив 50 контейнерів збірного вантажу. Така інформація розміщена на сайті Укрзалізниці. За таким маршрутом контейнери з Китаю доставляються вперше.  Зазначений проєкт було ініційовано українською логістичною компанією «Uni-Laman Group» разом з представником ТПП України в провінції Гуандун. Підготовчий … читати далi

18-19 червня 2021 року в Одесі перебувала делегація у складі представників Державного комітету Азербайджанської Республіки у справах діаспори, Головного управління культури Баку, працівників музичних шкіл та шкіл мистецтв, бібліотечної системи. Під час візиту було відкрито Будинок Азербайджану в чорноморському місті. Про це повідомила у дописі в мережі Facebook заступниця директора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР