Одеський муніципалітет заплатить 50 тисяч за «Чисте повітря»

20 листопада 2020 р. 20:15

міський голова

Одеський міській голова Геннадій Труханов розпорядився виплатити гроші на організацію та проведення акції «Чисте повітря».

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради. 

Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради та Молодіжної ради при Одеському міському голові поручили здійснити матеріально-технічне та організаційне забезпечення проведення акції «Чисте повітря» 27 листопада.

Комунальне підприємство «Міськзелентрест» сприятиме Молодіжній раді при Одеському міському голові у проведенні акції «Чисте повітря».

Департамент фінансів Одеської міської ради має перерахувати 50 тисяч гривень на рахунок департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради в рамках витрат на інші заходи та заклади молодіжної політики. 

Нагадаємо, Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився виділити додаткові кошти з бюджету міста на організацію та проведення заходів з інформаційної підтримки діяльності Молодіжної ради. В документі йдеться про те, що мер додав на ці цілі ще 30 тисяч гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

15-річного підлітка знайшли мертвим у ліцеї «Олімпієць». "Трагедія в ліцеї Олімпієць. Втратила життя дитина, хлопець 15 років. Трагедія для всіх, хто працює з дітьми, освітян, однолітків. Ведеться слідство. Тому причини, з яких це сталося, називати зараз неможливо. Ми працюємо разом з поліцією. З однокласниками також поруч психологи Департаменту, бо діти … читати далi

ХІІІ Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року в Одесі. Про це повідомила генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух. За її словами, одразу після завершення Одеського міжнародного кінофестивалю команда починає планувати проведення наступного фестивалю.  "Зараз ми раді оголосити дати улюбленої події літа всіх українських кіноманів. 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль … читати далi

30 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про Службу військового капеланства". Про це повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.  Закон регулює відносини у сфері реалізації конституційного права на свободу світогляду та віросповідання військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної прикордонної служби України, … читати далi

Одеська обласна державна адміністрація 19 листопада змінила правила допуску журналістів до своєї будівлі. Відповідну інформацію оприлюднили під час засідання П'ятого апеляційного суду.  Через зміну правил суд частково задовольнив скаргу ОДА на рішення Одеського окружного адміністративного суду, що задовольнив позов головного редактора ІзбірКома Валерія Болгана за юридичного супроводу Громадського центру правосуддя, заснованого Одеською обласною організацією ВГО … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР