Из-за затяжного ливня в Одессе подтопило улицы

28 травня 2020 р. 10:10

транспорт

Затяжной ливень, льющий в Одессе уже несколько часов, привел к подтоплению улиц Приморской и Балковской. 

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского городского совета. 

По данным муниципалитета, с 6:00 до 9:00 в Одессе с выпало 18 миллиметров осадков.

Работники коммунальных предприятий и служб активно чистят  «ливневку», которая хоть и не забита, но не справляется с обилием воды. 

ФОТО: Трасса Е-95

Внутри кварталов ливневки чистят работники ЖКС, на дорогах - специалисты КП «Городские дороги». Привлечены 32 единицы техники.

По данным КП «Одесгорэлектротранс» из-за подтопления рельсового полотна временно приостановлено движение трамвая №20. Вместо него курсирует автобус. 

Из-за подтопления на улицах Балковской, Приморской, Химической и в Рыбпорте не работают или работают в сокращенном формате трамвайные маршруты №3,15, 18, 22,27, и троллейбусные маршруты №8,10.

Как сообщили в пресс-службе управления Патрульной полиции в Одесской области, в связи с ухудшением погодных условий проводится временное перекрытие движения на следующих участках улиц:

- Балковская (от ул. Маловского до ул. Краснослободской);

- Приморская (от Военного спуска до Пересыпского моста);

- Химическая (от ул. Михаила Грушевского до ул. Столбовой).

Полиция просит заблаговременно планировать маршрут.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР