Для борьбы с собаками газоны на Пушкинской засадят колючими растениями

14 вересня 2020 р. 14:25

екологія

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» планирует высадить на тротуаре на улице Пушкинской в центре Одессы растения, не требующие полива.

Об этом в ходе дистанционного заседания оперативного штаба сообщил директор КП Юнис Байрамов.

По его словам, предполагается также, что растения будут препятствовать выгулу на клумбах собак и таким образом исключать загрязнение газонов экскрементами. 

Речь идет о рабатках - прямоугольных цветниках в виде узкой полосы вдоль садовой дорожки, забора или ограды; с одним или несколькими видами растений.

«Мы вчера прошли со специалистами и у нас есть предложения высадить там растения, которые не требуют полива. У нас есть целый набор таких растений. Кроме того, они будут колючими и собакам там будет проблематично так сказать... Мы это учитывали при создании спецификации», - отметил он.

В тоже время Юнис Байрамов отметил, что первое время эти растения нужно все-таки будет поливать, чтобы они прижились и для этого КП предполагает использовать поливочные спецмашины. 

Напомним, в июне запустили открытую карту деревьев Одессы, которая позволит проводить инвентаризацию зеленых насаждений, вести автоматическую нумерацию деревьев и определять их GPS-координаты. Первыми в систему занесли  деревья на Пушкинской и Ришельевской, а также парки и скверы города. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР