В Одессе ждут шквального ветра, а в Беляевке он сорвал крыши

11 березня 2019 р. 16:15

Гидрометцентр Черного и Азовского морей предупредил одесситов об ухудшении погоды, а именно усилении ветра. 

Синоптики прогнозируют, что в ближайшее время в Одессе усилится северо-западный ветер до 25-28 метров в секунду. Ситуации присвоен второй уровень опасности. 

В связи с этим одесская мэрия обращается к жителям города с настоятельной просьбой: максимально ограничить перемещение по городу, без острой необходимости не выезжать на личном автотранспорте на улицы города.

Пожилым людям, беременным женщинам и детям рекомендовано максимально ограничить пребывание на улице.  

В тоже время в расположенном в 50 километрах от Одессы районном центре Беляевка сильный ветер сорвал крышу над топочной городской ДЮСШ.  

Также, по информации издания Беляевка Сity, от ветра пострадали частные дома. В частности, в микрорайоне Зеленый Хутор кусок крыши сорвало с частного дома и бросило стройматериалы на дорогу.

18:13 Ураганный ветер сорвал часть кровли Балтской центральной районной больницы. В результате инцидента никто не пострадал. Над восстановлением кровли работают 12 человек и 3 единицы техники. Прибывшие на место происшествия спасатели помогают коммунальной службе в демонтаже поврежденной металлочерепицы.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР