В Одессе создали интерактивную карту массового скопления амброзии

27 серпня 2019 р. 16:59

Экологи, общественники и сотрудники коммунального предприятия «Горзелентрест» в Одессе создали интерактивную карту скопления амброзии в городе.

Об этом сообщили в пресс-службе КП. 

По данным предприятия, каждая отметка на карте имеет свой цвет. Так, очищенные участки обозначаются зеленым цветом, очищенные государственными службами - оранжевым, участки роста амброзии - красным, а локации, где собираются активисты для удаления сорняков (с указанием контактных лиц) - синим.

Также инспекторы предприятия борются с амброзией в частном секторе и жилых кварталах путем выдачи предписания владельцам или обслуживающим компаниям. В случае невыполнения требований по уничтожению сорняка инспекторами отдела контроля будут составляться административные протоколы, которые передаются на рассмотрение административной комиссии Одесского городского совета.

Протоколы составляются в соответствии со ст. 152 Кодекса Украины об административных правонарушениях, что влечет за собой штрафные санкции в размере: для граждан - от 340 грн до 1360 грн, для должностных лиц и граждан - субъектов предпринимательской деятельности - от 850 грн до 1700 грн.

Управляющие компании, ЖКС, ОСМД, кооперативы и другие предприятия и организации независимо от формы собственности должны самостоятельно выполнять работы по уничтожению амброзии на своей территории.

Чтобы посмотреть кликни на карту

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Верховна Рада України розглянула законопроєкт №3485 у другому читанні та підтримала його в цілому. Як вказує Громадянська мережа ОПОРА, документ вносить низку змін у виборче законодавство України і одна зі змін – квотний принцип. Парламент залишив квоти на рівні 25% для місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Ця норма була ще … читати далi

Дитячий будинок «Перлинка» в Одесі перевели в режим обсервації через виявлення вірусу COVID-19 у 15 дітей та двох дорослих. Про це повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. За її словами, вірус виявили завдяки перевірці, яку проводили після захворювання одного зі співробітників. Ознак респіраторної хвороби у дітей не виявлено, вони почувають … читати далi

Верховна Рада України ухвалила в цілому проект закону №3485 про внесення змін до деяких законів щодо вдосконалення виборчого законодавства. За даними пресслужби парламенту, відповідне рішення підтримали 308 народних депутатів України серед яких: Олександр Горенюк, Олексій Леонов, Олег Колєв, Сергій Колебошин, Степан Чернявський и Олександр Ткаченко («Слуга народу»), Тетяна Плачкова («Опозиційна платформа - За життя») Артем Дмитрук («Слуга народу») проголосував проти,  Ігор … читати далi

Правоохоронці затримали в міжнародному аеропорті «Одеса» колишнього директора одеського готелю «Токіо Стар», який намагався перетнути державний кордон України. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області.  Йдеться про співласника готелю Сергія Дурача.  Чоловік є одним із фігурантів кримінального провадження, розпочатого поліцейськими за фактом цієї трагічної події. Його оголосили … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР