В Одессе создали интерактивную карту массового скопления амброзии

27 серпня 2019 р. 16:59

Экологи, общественники и сотрудники коммунального предприятия «Горзелентрест» в Одессе создали интерактивную карту скопления амброзии в городе.

Об этом сообщили в пресс-службе КП. 

По данным предприятия, каждая отметка на карте имеет свой цвет. Так, очищенные участки обозначаются зеленым цветом, очищенные государственными службами - оранжевым, участки роста амброзии - красным, а локации, где собираются активисты для удаления сорняков (с указанием контактных лиц) - синим.

Также инспекторы предприятия борются с амброзией в частном секторе и жилых кварталах путем выдачи предписания владельцам или обслуживающим компаниям. В случае невыполнения требований по уничтожению сорняка инспекторами отдела контроля будут составляться административные протоколы, которые передаются на рассмотрение административной комиссии Одесского городского совета.

Протоколы составляются в соответствии со ст. 152 Кодекса Украины об административных правонарушениях, что влечет за собой штрафные санкции в размере: для граждан - от 340 грн до 1360 грн, для должностных лиц и граждан - субъектов предпринимательской деятельности - от 850 грн до 1700 грн.

Управляющие компании, ЖКС, ОСМД, кооперативы и другие предприятия и организации независимо от формы собственности должны самостоятельно выполнять работы по уничтожению амброзии на своей территории.

Чтобы посмотреть кликни на карту

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області виніс вирок жителю села Матроска за встановлення червоного прапора на велосипеді.  Вирок винесено 10 грудня цього року. Як сказано в документі, чоловік закріпив до заднього колеса свого велосипеда прапор червоного кольору, на якому зображені п'ятикутна червона зірка, серп і молот з написом на російській мові "Отечественная война". Однак, відповідно до положень … читати далi

Систему вантажних перевезень із використанням прямого міжнародного поромного сполучення між Україною та Грузією планують суттєво покращити. Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Грузії 13 грудня, - повідомляє пресслужба Кабміну. Також у планах урядів - лібералізація залізничних паромних сполучень між портами України та Грузії. "Проєкт, яким займаємося ми, та який буде … читати далi

Реконструкція дорожнього покриття по вулиці Грубніка в селищі Доброслав на Одещині обійдеться бюджету в один мільйон 177 тисяч  гривень. Такі зміни ухвалили депутати селищної ради на позачерговій сесії 12 грудня.  Відповідно до бюджетних змін, 200 тисяч гривень виділено на облаштування плиткою території по вулиці Мічуріна (біля багатоповерхівки), майже 300 тисяч гривень - на капітальний … читати далi

Департамент екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації розірвав угоду з підприємством «Одеський Промбудпроект» щодо початку проєктування розчистки русла річки Великий Куяльник за 3,7 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro. Напередодні, 2 грудня, департамент за результатами тендеру замовив «Одеському Промбудпроекту» розробку техніко-економічного обґрунтування розчистки русла Великого Куяльника з реконструкцією (ліквідацією) частини гідротехнічних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР