Волонтер Всемирного фонда природы заявил о вырубке леса в Савранском районе "ради картофеля"

06 квітня 2018 р. 19:02

Вырубленные территории Савранского леса засаживают сельскохозяйственными растениями.

Об этом сообщил волонтер-координатор общественной организации WWF Украина (Всемирный фонд природы) Андрей Плыга на своей странице в Facebook.

В лесохозяйстве вырубку Савранского леса, предназначенного для сохранения старых дубрав и редких животных, объясняют так:

"Мы спасаем лес, у нас эпидемия короеда, корневой губки и микоз, и вообще старые деревья опасны. Мы не рубим, а восстанавливаем лес".

"То, что рубка уничтожает последние леса, где гнездится несчастный орел-карлик или любой другой, уже никого не интересует." - подчеркивает А. Плыга.

Помимо орла-карлика, в Савранском лесу находят пристанище орел-могильник и подорлик малый.

При этом за 2015-2016 годы была согласована "санитарная" вырубка 177,7 гектаров леса. На этот год уже согласовали вырубку 450 гектаров. Очищенные же от деревьев земли отдают под высадку "эко-картофеля".

Ранее сообщалось, что за полвека Одесская область потеряла более трех тысяч гектар заповедных территорий. 

Напомним, обществу с ограниченной ответственностью дадут в аренду землю на побережье под строительство.

Фото: Андрей Плыга

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Одеській області уклала угоду з ТОВ «Ростдорстрой» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-27 Контрольно-пропускний пункт «Серпневе»-Тарутине-Арциз-Сарата, км 70+414 – км 81+370. Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи, угоду підписано 22 червня. За її умовами компанія має отримати 252 … читати далi

Кількість підтверджених випадків COVID-19 в Одеській області за добу 4 липня зросла на 30 осіб, та досягла 1 тисячі 865 випадків від початку пандемії. Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.  Між тим у Раді національної безпеки та оборони повідомили про 25 летальних випадків COVID-19 в регіоні з початку пандемії. У … читати далi

Президент України Володимир Зеленський передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України – викладача вищої математики та інформаційних дисциплін державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» Ганни Бортюк і командира відділення державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, прапорщика служби цивільного захисту Сергія … читати далi

Адвокати директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда спрямували в Касаційний цивільний суд в складі Верховного суду скаргу на постанову Одеського апеляційного суда. Про це повідомив Олександр Ройтбурд в Facebook.  За його словами, адвокати додали до скарги майже 30 кілограмів документів для обґрунтування позиції захисту. Загалом до скарги додали 6 тисяч 288 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР