Цього року в Лиманському районі ліквідували майже 250 стихійних сміттєзвалищ

03 грудня 2018 р. 10:28

Про це стало відомо 30 листопада на черговій сесій Лиманської районної ради, коли депутати заслуховували інформацію про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, на ліквідацію місць тимчасового накопичення сміття у Лиманському районі у 2018 році витратили 180 тис. грн. З них 120 тисяч виділили Першотравневій сільраді, по 20 тисяч - Курісовській, Сербківській та Новодофинівській  сільрадам. Ще по 20 тисяч на ці цілі було передбачено для виділення Кордонській, Дмитрівській, Любопільській, Трояндівській, Каїрській, Новомиколаївській, Шомполівській сільрадам та Доброславській селищній раді, але вони не були використані.

На окремих територіях району: в селищах Доброслав, Чорноморське, Нові Біляри та селах Першотравневе, Нова Дофинівка, Вапнярка, Дмитрівка та Визирка, - запровадили роздільне збирання сміття, для чого використали близько 98 контейнерних сіток.

З початку 2018 року на території Лиманського району ліквідовано 249 несанкціонованих сміттєзвалищ, зібрано відходів – 10 тисяч кубометрів.

Цього року зареєстрували два випадки загоряння сміттєзвалищ – в Сичавці (пожежу швидко загасили) та в селі Степанівка, де пожежу ліквідовували декілька днів і райдержадміністрацією було створено оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, тому після цих випадків було створено постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території району: у Доброславській селищній раді, у Дмитрівській та Кордонській сільських радах. У інших сільських радах створено депутатські комісії, які проводять роботу з населенням щодо недопущення утворення несанкціонованих та безхазяйських відходів, комісії по наведенню належного санітарного стану.

Цього ж дня депутати виділили з районного бюджету 1 мільйон 300 тисяч гривень на 2019 рік для придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:

- Курісовській с\р – 200 тисяч грн для придбання житла 1 дитині,
- Новобілярській с\р – 100 тисяч грн для придбання житла 1 дитині,
- Сичавській с\р – 200 тисяч грн для придбання житла 1 дитині,
- Кремидівській с\р – 200 тисяч грн для придбання житла 1 дитині,
- Новомиколаївській с\р – 200 тисяч грн для придбання житла 1 дитині,
- Доброславській с\р – 400 тисяч грн. для придбання житла 2 дітям.

Крім того, депутати передбачили виділення у 2019 році 500 тисяч гривень для забезпечення пришкільного відпочинку і стільки ж у 2020 році, а для направлення дітей пільгових категорій до стаціонарних закладів оздоровлення передбачили виділити з районного бюджету по 199 тисяч у 2019 та 2020 роках.

Нагадаємо, що у найближчі два роки на медичні потреби Лиманського району планують витратити понад 200 мільйонів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Новый онлайн-проект «Действие. Цифровое образование», который должен повысить цифровую грамотность украинцев официально запустило правительство.  Об этом сообщили в пресс-службе Министерства цифровой трансформации Украины.  Как пояснил ранее премьер-министр Украины Алексей Гончарук, цифровое образование населения - это одна из стратегических задач правительства. В общем, планируется оцифровать 100% государственных услуг. «Мы провели интересное исследование: 53% … читати далi

Председатель депутатской фракции «Объединение «Самопомощь»» Анна Позднякова намерена отказаться от этого поста.  Об этом депутат сообщила на своей странице в Facebook.  По ее словам, такое решение она приняла из-за нехватки времени. Руководить фракцией будет Вадим Терещук.  «Я чувствую, что времени катастрофически не хватает, распределить его между кризисным управлением, депутатской работой, фракцией, общественной … читати далi

Председатель Верховной Рады Украины Дмитрий Разумков намерен впервые посетить Одессу с рабочим визитом 23 января.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесской облгосадминистрации.  Он намерен посетить предприятия: «Телекарт-Прибор» и «Контейнерном терминал Одесса», а также побывать в Одесском национальном университете им. И. И. Мечникова и военно-морском лицее имени вице-адмирала Владимира Безкоровайного. Напомним, 8 … читати далi

Депутат Белгород-Днестровского городского совета Денис Киминчиджи предлагает своим коллегам распустить исполнительный комитет.  Соответствующий проект решения опубликовала пресс-служба муниципалитета.  На своей странице в Facebook депутат объяснил своей поступок тем, что исполнительный комитет утвердил тариф на водоснабжение, который суд недавно отменил.  «В ходе последних событий, чиновникам, которые за этот тариф голосовали и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР