В Татарбунарах обсудили возможность создания новой объединенной громады

06 вересня 2019 р. 22:12

Инициатором встречи в формате "круглого стола" стал Татарбунарский городской голова Андрей Глущенко ,который напомнил, что еще на общественных слушаниях в 2015 году татарбунарцы соглашались развивать местную территорию в рамках объединения населенных пунктов района, в единую громаду с центром в Татарбунарах.

Однако, с тех пор образовалась Тузловская ОТГ и Лиманская ОТГ, тогда как процесс создания новой объединенной громады с административным центром в Татарбунарах несколько задержался, сообщает Сила громад.

Основным вопросом встречи было обсуждение создания на добровольных началах Татарбунарской объединенной территориальной общины с теми селами, которые не вошли в состав Тузловские и Лиманского ОТГ.

Уже на 12 сентября 2019 года глава города инициировал внеочередную сессию Татарбунарской городского совета для принятия решения о предоставлении согласия на добровольное объединение территориальной общины с админцентр в Татарбунарах.

Напомним, объединенные территориальные громады Одесской области подали предварительные анкеты на участие в проекте «Полицейский офицер громады», где указали свое возможное участие в создании надлежащих условий труда.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР