В Николаевке проголосовали за присоединение к Овидиопольской громаде

17 березня 2019 р. 10:31

На общественных слушаниях 14 марта жители села Николаевка Одесской области абсолютным большинством голосов проголосовали за объединение в Овидиопольскую поселковую объединенную территориальную громаду с административным центром в пгт Овидиополь.

Как сообщает пресс-служба Овидиопольского поссовета, лишь четверо из присутствующих воздержались при голосовании, остальные были "за".

Отметим, что объединяться собираются жители сел Калаглия, Николаевка Овидиопольского района и районного центра Овидиополь.

На обсуждении присутствовали жители села Николаевка, председатель Овидиопольского поселкового совета Лидия Савельева, депутаты и специалисты Овидиопольского поселкового совета, председатель Маяковского сельского совета Виктор Дяченко (Маяковская ОТГ приглашала Николаевку присоединиться к ней, а не к Овидиополю), представители общественных организаций. 

Напомним, что 8 февраля на общественных слушаниях в райцентре Овидиополь их участники согласились предложить создать объединенную территориальную громаду соседним Калаглийскому и Николаевскому сельским советам.

ФОТО: ovidiopol-selrada.odessa.gov.ua

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України – викладача вищої математики та інформаційних дисциплін державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» Ганни Бортюк і командира відділення державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, прапорщика служби цивільного захисту Сергія … читати далi

Адвокати директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда спрямували в Касаційний цивільний суд в складі Верховного суду скаргу на постанову Одеського апеляційного суда. Про це повідомив Олександр Ройтбурд в Facebook.  За його словами, адвокати додали до скарги майже 30 кілограмів документів для обґрунтування позиції захисту. Загалом до скарги додали 6 тисяч 288 … читати далi

Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило, що ТОВ “Сан Клін ІНТ”, що виробляє в Одесі та продає санітарно-гігієнічні (дезінфікуючі) засоби, написало на етикетках своєї продукції, що та знищую 99,9%  найбільш розповсюджених небезпечних бактерій. Про це повідомили у пресслужбі АМКУ. В Антимонопольному комітеті вважають, що таки написи можуть скласти у споживача уявлення … читати далi

Президент України Володимир Зеленський два дні поспіль, 4 та 5 липня, перебуває в Одесі з робочим візитом. У суботу, 4 липня, глава держави взяв участь у відкритті після капітального ремонту стадіону у місті Южне; зустрівся з одеськими бізнесменами, а також відвідав пляж "Дельфін", на якому з минулого року не можуть … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР