Облавтодор передал на баланс Одесской облгосадминистрации большую часть дорог местного значения

22 лютого 2018 р. 22:16

На балансе Службы автомобильных дорог в Одесской области осталось меньше трех тысяч километров автодорог

Об этом сообщили в пресс-центре Службы автомобильных дорог Одесской области

С 1 января 2018 года Одесская облгосадминистрация распоряжается пятью с половиной тысячами километров дорог местного значения. Из них 1 тысяча 553 километра имеют областное значение и 3 тысячи 972 километра – районное.

На балансе Службы осталось 2 тысячи 784 километра дорог, 791 километр – дороги международного значения, 96 километров – национального, 607 – регионального и 1 тысяча 289 километров – территориального значения.

«Передача значительных полномочий от государственных органов власти органам местного самоуправления приведет к изменению системы управления и к четкому разделению и закреплению зон ответственности между ними», - отмечают в САД.

Также реформа децентрализации дорог предусматривает поэтапное введение в действие Дорожного фонда. Деньги, определенные для наполнения фонда, будут поступать от акцизного сбора, ввозной пошлины на нефтепродукты и из импортируемого на территорию Украины транспорта. В 2018 году 50% указанных налогов и сборов будут направлены на дороги, в 2019 году - 75%, а в 2020-м - 100%.

Напомним, Дорожный фонд Одесского городского совета будет создан в 2018 году в соответствии с Законом Украины «Об источниках финансирования дорожного хозяйства Украины», а его средства будут накапливаться на счетах бюджета города Одессы.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Заздалегідь заплановане друге пленарне засідання VI сесії депутатів Роздільнянської міської ради мало відбутися 3 березня, але не відбулося. За словами секретаря міськради Тетяни Антонової, напередодні ввечері, під час уточнення готовності до зустрічі, більшість депутатів заявили, що бути на засіданні не зможуть. Це вже вдруге депутати Роздільнянської ради VIII скликання  не … читати далi

Депутатам Ренійської міської ради пропонують на майбутній сьомій позачерговій сесії розглянути низку проєктів рішень, серед яких внесення змін в рішення міської ради від 24 грудня 2020 року «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дитячих дошкільних закладах Ренійської міської територіальної громади».  Цим рішення було встановлено, що в трьох міських … читати далi

Міністерство охорони здоров'я повідомляє про 15 нових летальних випадків COVID-19, зареєстрованих за добу 3 березня і за цим показником регіон вийшов на третє місце в країні. Про це йдеться у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу на сайті Ради національної безпеки та оборони. Загалом за добу в регіоні зареєстровано 483 нових … читати далi

Керівництво Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» заявило, що не проти обшуків своїх офісів співробітниками Служби безпеки України, проте вважає їх перебільшеними та недоцільними у поточній ситуації. Про це повідомили в пресслужбі УДП. Також на підприємстві зазначили, що обшуки офісів пароплавства унеможливлюють виконання програми президента України Володимира Зеленського щодо залучення іноземних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР