Де свої приймальні відкрили депутати Одеської міської ради

Для належної організації прийому громадян депутатам необхідно облаштувати для цього приміщення. Закон України "Про статус депутатів місцевих рад" визначає, що місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов. 

Це означає зокрема, що депутат може отримати приміщення комунальної власності для облаштування приймальні та здійснення прийому виборів. Однак, як показали результати моніторингу проведення прийому депутатами Одеської міської ради, у своїй більшості приймальні розташовані у самостійно організованих депутатами приміщеннях.

У самостійно організованому приміщенні здійснюють прийом 24 депутати. Окремо варто зазначити, що в приміщенні громадської приймальні Віктора Баранського здійснюють прийом ще чотири депутати: Ігор Батраков, Віталій Саутьонков, Сергій Узунов та Діна Яценко. А в приміщенні громадської приймальні Василя Ієремії також організовано особистий прийом виборців депутаткою Оксаною Антонішак.

В партійному приміщенні здійснюють прийом 15 депутатів: Анастасія Большедворова, Олена Вододюк, Наталія Жукова, Володимир Корнієнко, Лілія Леонідова, Жанна Мандриченко, Вадим Мороховський, Віктор Наумчак, Петро Обухов, Світлана Попова, Олексій Потапський, Олег Філімонов, Сергій Шматько, Юрій Шумахер

Варто зазначити, що окрім партійного офісу, Жанна Мандриченко здійснює прийом виборців у самостійно організованому приміщенні, а Сергій Шматько додатково приймає виборців у приміщенні Малиновської районної адміністрації. 

Чотири депутати від фракції "Партія Шарія" - Олена Зефнер, Володимир Іванов, Іван Семчук, Ілля Фрейман - приймають в одному партійному приміщенні, самостійно організованому під приймальню депутатів різних рівнів рад Одеської області (міська, районна, обласна рада).

В приміщеннях, наданих для депутатського прийому районними адміністраціями міста Одеси, здійснюють прийом вісім депутатів: Олексій Асауленко, Олена Коробкова, Андрій Кісловський, Олексій Нагаткін, Дмитро Танцюра, Вадим Терещук, Дар'я Рибак, Сергій Шматько. Окремо Олексій Нагаткін також має самостійно організоване приміщення, де здійснює прийом громадян.

В окремих приміщеннях, виділених міською радою для потреб депутатів, приймають виборців два депутати: Олег Звягін (орган самоорганізації населення) та Левон Нікогосян (приміщення житлово-комунального сервісу). Депутат Олександр Іваницький має дві приймальні, одна з яких розташована у приміщенні ЖКСу. 

На робочому місці здійснюють прийом чотири депутати: Ірина Головатюк-Юзефпольска (комунальна медична установа), Олег Етнарович (комерційна установа), Ірина Куценко (громадська організація), Тетяна Плаксій (орган самоорганізації населення). За словами депутатів, для здійснення прийому виборців визначено окремий графік та час відвідувань, тому робочі обов'язки та повноваження депутатів відокремлені. Ігор Коваль здійснює прийом виборців на робочому місці секретаря міської ради. 

Не мають організованого приміщення для проведення депутатського прийому Андрій Вагапов та Олена Макогонюк. Проте Андрій Вагапов проводить особистий прийом виборців, які звертаються за номером телефону, оприлюдненим у соціальній мережі, або через особисті повідомлення. Депутатка Олена Макогонюк поки працює зі зверненнями, що надходять до неї від виборців (телефоном або через депутатський портал) та має намір облаштувати приміщення для прийому до кінця року.

Найчастіше на депутатськийх прийомах громадяни звертаються щодо розв'язання проблем житлово-комунального господарства та надання матеріальної допомоги. 

Інформацію про тематику звернень на прийомах надали 59 депутатів. Найбільшим запитом користуються питання житлово-комунального господарства та благоустрою. За вирішенням таких питань до депутатів на прийомах звертаються 97% виборців. Ще 49% виборців на прийомах звертаються за наданням матеріальної допомоги. Юридичної допомоги та консультації потребують 29% громадян. Ще 10% виборців ставлять перед депутатами питання щодо вирішення ситуації з  незаконною забудовою у місті. Найменша кількість питань виборців стосується дорожнього господарства (7%) та земельних питань (3%).

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням
За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
На вебплатформі Атестація депутатів місцевих рад
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння підвищенню рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 15 міських рад обласних центрів України та міста Києва, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проєкт Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED, США) та Міжнародного фонду «Відродження».   За реалізацію заходів проєкту в 16-ти регіонах відповідають представники партнерських громадських організацій. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР