Де свої приймальні відкрили депутати Одеської міської ради

Для належної організації прийому громадян депутатам необхідно облаштувати для цього приміщення. Закон України "Про статус депутатів місцевих рад" визначає, що місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов. 

Це означає зокрема, що депутат може отримати приміщення комунальної власності для облаштування приймальні та здійснення прийому виборів. Однак, як показали результати моніторингу проведення прийому депутатами Одеської міської ради, у своїй більшості приймальні розташовані у самостійно організованих депутатами приміщеннях.

У самостійно організованому приміщенні здійснюють прийом 24 депутати. Окремо варто зазначити, що в приміщенні громадської приймальні Віктора Баранського здійснюють прийом ще чотири депутати: Ігор Батраков, Віталій Саутьонков, Сергій Узунов та Діна Яценко. А в приміщенні громадської приймальні Василя Ієремії також організовано особистий прийом виборців депутаткою Оксаною Антонішак.

В партійному приміщенні здійснюють прийом 15 депутатів: Анастасія Большедворова, Олена Вододюк, Наталія Жукова, Володимир Корнієнко, Лілія Леонідова, Жанна Мандриченко, Вадим Мороховський, Віктор Наумчак, Петро Обухов, Світлана Попова, Олексій Потапський, Олег Філімонов, Сергій Шматько, Юрій Шумахер

Варто зазначити, що окрім партійного офісу, Жанна Мандриченко здійснює прийом виборців у самостійно організованому приміщенні, а Сергій Шматько додатково приймає виборців у приміщенні Малиновської районної адміністрації. 

Чотири депутати від фракції "Партія Шарія" - Олена Зефнер, Володимир Іванов, Іван Семчук, Ілля Фрейман - приймають в одному партійному приміщенні, самостійно організованому під приймальню депутатів різних рівнів рад Одеської області (міська, районна, обласна рада).

В приміщеннях, наданих для депутатського прийому районними адміністраціями міста Одеси, здійснюють прийом вісім депутатів: Олексій Асауленко, Олена Коробкова, Андрій Кісловський, Олексій Нагаткін, Дмитро Танцюра, Вадим Терещук, Дар'я Рибак, Сергій Шматько. Окремо Олексій Нагаткін також має самостійно організоване приміщення, де здійснює прийом громадян.

В окремих приміщеннях, виділених міською радою для потреб депутатів, приймають виборців два депутати: Олег Звягін (орган самоорганізації населення) та Левон Нікогосян (приміщення житлово-комунального сервісу). Депутат Олександр Іваницький має дві приймальні, одна з яких розташована у приміщенні ЖКСу. 

На робочому місці здійснюють прийом чотири депутати: Ірина Головатюк-Юзефпольска (комунальна медична установа), Олег Етнарович (комерційна установа), Ірина Куценко (громадська організація), Тетяна Плаксій (орган самоорганізації населення). За словами депутатів, для здійснення прийому виборців визначено окремий графік та час відвідувань, тому робочі обов'язки та повноваження депутатів відокремлені. Ігор Коваль здійснює прийом виборців на робочому місці секретаря міської ради. 

Не мають організованого приміщення для проведення депутатського прийому Андрій Вагапов та Олена Макогонюк. Проте Андрій Вагапов проводить особистий прийом виборців, які звертаються за номером телефону, оприлюдненим у соціальній мережі, або через особисті повідомлення. Депутатка Олена Макогонюк поки працює зі зверненнями, що надходять до неї від виборців (телефоном або через депутатський портал) та має намір облаштувати приміщення для прийому до кінця року.

Найчастіше на депутатськийх прийомах громадяни звертаються щодо розв'язання проблем житлово-комунального господарства та надання матеріальної допомоги. 

Інформацію про тематику звернень на прийомах надали 59 депутатів. Найбільшим запитом користуються питання житлово-комунального господарства та благоустрою. За вирішенням таких питань до депутатів на прийомах звертаються 97% виборців. Ще 49% виборців на прийомах звертаються за наданням матеріальної допомоги. Юридичної допомоги та консультації потребують 29% громадян. Ще 10% виборців ставлять перед депутатами питання щодо вирішення ситуації з  незаконною забудовою у місті. Найменша кількість питань виборців стосується дорожнього господарства (7%) та земельних питань (3%).

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням
За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
На вебплатформі Атестація депутатів місцевих рад
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння підвищенню рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 15 міських рад обласних центрів України та міста Києва, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проєкт Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED, США) та Міжнародного фонду «Відродження».   За реалізацію заходів проєкту в 16-ти регіонах відповідають представники партнерських громадських організацій. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Бійці Одеського прикордонного загону на одному з блок постів прикордонники зупинили автівку сімейної пари, що рухалась на в’їзд в Одесу. Як повідомили прикордонники, під час перевірки їх документів спрацювала одна з баз даних. Зокрема, з’ясувалося, що 57- річна жінка свідомо брала участь в спробах легалізації ДНР та ЛНР шляхом організації … читати далi

Приморський районний суд Одеси затвердив угоду, яку уклали 17 червня прокурор Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону та жінкою яку звинувачували у підбурюванні посадовця Міністерства оборони України до надання хабаря. Про це йдеться у вироку суду.   Історія почалася у жовтні 2020 року, коли уродженка Кривого рогу запропонувала … читати далi

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька розпочав новий театральний сезон в новому форматі.  Про це повідомили у пресслужбі театру.  "5 червня 2022 року, у нашому театрі стартував новий 98-й сезон! І розпочали ми роботу в новому форматі «Театр в укритті» з довгоочікуваної прем’єри вистави «Саша, винеси сміття», над … читати далi

Через шторм в Чорному морі ворожа ескадра, яка загрожує Одещині продовжує зменшуватися - станом на вечір 25 червня чатували лише два кораблі-ракетоносії. Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь".  Проте військові наполягають на тому, що сигнали попередження про повітряну тривогу лишаються обов’язковими для реагування, а використання узбережжя та прибережних вод для … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР