Більшість депутатів Одеської міської ради сумлінно відвідували сесії протягом першого року повноважень

Впродовж першого року, що минув після виборів, 54 депутати Одеської міської ради були присутніми на 90% та більше засідань ради.

Як зазначають аналітики проєкту  "Атестація депутатів місцевих рад", про це свідчать результати аналізу відвідуваності засідань сесій.

Восени 2020 року за результатами місцевих виборів було обрано склад Одеської міської  ради VIII скликання. Ми вже писали про те, що склад новообраної ради оновився на 59%. За рік, що минув, відбулося 10 засідань сесій – з 24 листопада 2020 по 3 листопада 2021 року. Депутати переважно відповідально віднеслись до відвідування засідань ради та участі у її роботі: 54 обранця були присутніми на 90% та більше засідань ради.

Всі засідання (100%) протягом першого року повноважень відвідали 33 депутати: Оксана Антонішак, Людмила Варавва, Ірина Головатюк-Юзефпольська, Олег Етнарович, Василь Ієремія, Андрій Кісловський, Ірина Куценко, Марина Лозовенко, Ольга Макогонюк, Олександр Матвєєв, Левон Нікогосян, Світлана Осауленко, Тетяна Плаксій, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет (фракція "Довіряй ділам"), Олександр Авдєєв, Олександр Байдерін, Олена Вододюк, Олексій Єремиця, Михайло Карпенчук, Володимир Корнієнко, Віталій Саутьонков, Роман Сеник (фракція "ОПЗЖ"), Андрій Вагапов, Жанна Мандриченко, Світлана Попова, Вадим Терещук (фракція "Європейська солідарність"), Олексій Асауленко, Наталія Жукова (фракція "Слуга народу"), Іван Демченко, Ігор Коваль, Ганна Шабанова (позафракційні), Ілля Фрейман (фракція "Партія Шарія"). 

Варто відзначити, що депутатка Ірина Головатюк-Юзефпольська набула повноважень на початку сесії 24 грудня 2020 року, а депутат Іван Демченко – з сесії від 28 квітня 2021 року. 

На одне засідання менше (90%) були присутніми 21 депутат: Нікіта Авдєєв, Ігор Батраков, Богдан Гіганов, Олександр Едельман, Лілія Леонідова, Сергій Узунов, Сергій Шматько (фракція "ОПЗЖ"), Анастасія Большедворова, Петро Обухов, Олексій Потапський, Едуард Стась (фракція "Європейська солідарність"), Олег Бриндак, Олександр Іваницький, Сергій Страшний, Андрій Терновський (фракція "Довіряй ділам"), Олена Зефнер, Володимир Іванов, Іван Семчук (фракція "Партія Шарія"), Сергій Данилюк, Ольга Квасніцька (фракція "Слуга народу"), Олексій Нагаткін (позафракційний).

На 80% засідань були присутніми семеро депутатів: Олена Коробкова, Вадим Мороховський, Дар’я Рибак, Олег Філімонов (фракція "Слуга народу"), Олег Звягін, Віктор Наумчак (фракція "Європейська солідарність"), Діана Яценко (фракція "ОПЗЖ").

Юрій Шумахер (фракція "Довіряй ділам") відвідав 70% засідань ради. На половині засідань (50%) був присутнім Віктор Баранський (фракція "ОПЗЖ").

Менше половини засідань ради (40%) відвідала депутатка Олександра Ковальчук (фракція "Слуга народу"), проте на це в неї були поважні причини особистого характеру. 

Якщо дослідити фракційну дисципліну відвідуваності, то найбільшу кількість сесій відвідали депутати фракції "Довіряй ділам" – 97% засідань. Депутати фракції "Партія Шарія" відвідали 93% засідань, депутати фракцій "Європейська солідарність" та "ОПЗЖ" були присутніми на 92% засідань. Найменшу кількість засідань (82%) відвідали депутати фракції "Слуга народу".

Підставою для аналізу дисципліни відвідуваності слугували оприлюднені на Депутатському порталі результати сесійних голосувань та відомості про присутніх на засіданнях ради депутатів (I та II сесії), надані у відповідь на запит про доступ до публічної інформації.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням
За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
на вебплатформі Атестація депутатів місцевих рад
у соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»


Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння підвищенню рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 15 міських рад обласних центрів України та міста Києва, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проєкт Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED, США) та Міжнародного фонду «Відродження». За реалізацію заходів проєкту в 16-ти регіонах відповідають представники партнерських громадських організацій. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

19 вересня при виконанні важкого бойового завдання під Донецьком трагічно загинув уродженець Ренійської громади, капітан 30 окремої механізованої бригади, командир 2 механізованої роти, першого механізованого батальону Анатолій Семененко. Про це повідомили в Ренійській міській територіальній громаді. "Все своє життя Анатолій присвятив захисту рідної України! Воював в самих гарячих та небезпечних точках", … читати далi

Прокурорами Одеської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду засуджено одесита за створення терористичної групи та організацію придбання бойових припасів. Про це повідомила пресслужба суду. Чоловіку призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. За даними слідства, в грудні 2015 року засуджений створив терористичну групу у тимчасово непідконтрольному Україні … читати далi

Три одеситки віком 31-го та 32-х років налагодили діяльність у сфері послуг інтимного характеру, до якої залучали малозабезпечених жінок. Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції в Одеській області. Найманим працівницям жінки платили по 40% від «виручки», що в середньому становила 30-40 тисяч гривень на день. Бізнес правопорушниці ретельно конспірували, постійно … читати далi

Сьогодні з портів Одеси та Чорноморська відправляться 8 суден, на борту яких 131,3 тис. тонн агропродукції. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства інфраструктури України. Продовольство призначене для країн Африки, Азії та Європи. Станом на 10:00 6 суден вже вийшли з портів, об’єднавшись в караван, а ще два чекають на свою … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР