Тільки четверо роздільнянських депутатів активно використовують мережу Facebook

Минуло чотири роки каденції депутатського складу Роздільнянської міської ради, добігає до кінця термін їхнього перебування у статусі публічних осіб, та, як і 4 роки тому, вони так само неохоче використовують можливості соціальних мереж.

Як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», на сьогоднішній день 10 із 26 депутатів зафіксували свою присутність у мережі Facebook, акаунтів ще 16 знайти не вдалось. Цілком можливо, що вони використовують інші соціальні мережі, та підтвердження цьому теж немає.

На жаль, і ця десятка зареєстрованих користувачів ФБ можливості ресурсу для висвітлення своєї депутатської діяльності не використовує належним чином. Так, секретар міськради Олександр Ісаєв («Наш край») має 2 акаунти, але останні пости там річної давнини, останні дописи – привітання зі святами від фоловерів, а про депутатську діяльність на сторінках жодного слова. Така ж ситуація з акаунтами Геннадія Кінаша ( «БПП «Солідарність»») і Наталі Топтунової («Опозиційний блок») — акаунти є, але дописів на сторінках мінімум, вони давні і зовсім не стосуються діяльності депутата чи міськради.

Наталя Швець (ВО «Батьківщина») на своїй сторінці розміщує здебільшого партійну інформацію або дописи, що стосуються особистого життя.

Активізував порівняно з минулими роками ведення своєї сторінки Юрій Кукса («Відродження»), там з’явилися дописи, що безпосередньо стосуються його діяльності як депутата, він звертає увагу на коментарі, надає відповіді.

Активно спілкується з громадянами Оксана Дмитренко (ВО «Батьківщина») — на її сторінці є і партійна інформація, і дописи про роботу постійної комісії, яку вона очолює, і звіти про заходи, в яких вона брала участь як депутат. Також вона активно спілкується з виборцями, відповідає на запитання.

Дуже активним у веденні своєї сторінки є Вадим Ковальський, обраний у міську раду від Радикальної партії Олега Ляшка. Після парламентських виборів 2019 року він став помічником народного депутата Ігоря Васильковського. На його сторінці багато дописів про поїздки по 139 округу, про депутатську діяльність, про справи як міського депутата, так і помічника нардепа. Він охоче підтримує діалог, приязно відповідає на питання, розміщує багато фотографій, що стосуються його депутатської діяльності.

На жаль, жоден з депутатів Роздільнянської міськради не розмістив на своїй сторінці звіт про депутатську діяльність, звіти розміщені на офіційному сайті міськради і були надруковані в міському інформаційному віснику.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».   
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Судьи Приморского суда Одессы зачитали восемь из 12 томов доказательств в отношении бывшей заместительницы Одесского городского головы Зинаиды Цвиринько, которую обвиняют в халатности, приведшей к пожару в лагере «Виктория».  На протяжении 40 минут 27 ноября прокурор Михаил Бойчук зачитывал названия приобщенных к делу документов, а Зинаида Цвиринько и ее адвокат … читати далi

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради змінив роботу міських автобусів у напрямку ринку «Сьомий кілометр» 28-29 листопада. Про це повідомили у пресслужбі Одеського муніципалітету.  «Відповідно до п. 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної … читати далi

Голова суддівської колегії Приморського суду Віктор Іванов оголосив висновок повторної судово-медичної експертизи, яку було призначено Приморським судом рік тому за клопотанням адвоката захисту Сергія Іванова.  Цей висновок підтверджує алібі обвинуваченого у вбивстві Михайла Чеботаря, зазначає Центр правового моніторингу «Гідність».  Зокрема висновок експертизи, яку провела група експертів Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи й підписав керівник … читати далi

Адміністрація морських портів України вважає медійну активність навколо буксиру «Аметист» добре спланованою провокацією з боку Державної екологічної інспекції. Про це під час прессконференції заявив начальник департаменту роботи портів В'ячеслав Вороний. За його словами, представники АМПУ тричі обслідували буксир і ніяких ознак того, що він тоне не виявили. Стосовно можливого розливу нафтопродуктів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР