Тільки четверо роздільнянських депутатів активно використовують мережу Facebook

Минуло чотири роки каденції депутатського складу Роздільнянської міської ради, добігає до кінця термін їхнього перебування у статусі публічних осіб, та, як і 4 роки тому, вони так само неохоче використовують можливості соціальних мереж.

Як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», на сьогоднішній день 10 із 26 депутатів зафіксували свою присутність у мережі Facebook, акаунтів ще 16 знайти не вдалось. Цілком можливо, що вони використовують інші соціальні мережі, та підтвердження цьому теж немає.

На жаль, і ця десятка зареєстрованих користувачів ФБ можливості ресурсу для висвітлення своєї депутатської діяльності не використовує належним чином. Так, секретар міськради Олександр Ісаєв («Наш край») має 2 акаунти, але останні пости там річної давнини, останні дописи – привітання зі святами від фоловерів, а про депутатську діяльність на сторінках жодного слова. Така ж ситуація з акаунтами Геннадія Кінаша ( «БПП «Солідарність»») і Наталі Топтунової («Опозиційний блок») — акаунти є, але дописів на сторінках мінімум, вони давні і зовсім не стосуються діяльності депутата чи міськради.

Наталя Швець (ВО «Батьківщина») на своїй сторінці розміщує здебільшого партійну інформацію або дописи, що стосуються особистого життя.

Активізував порівняно з минулими роками ведення своєї сторінки Юрій Кукса («Відродження»), там з’явилися дописи, що безпосередньо стосуються його діяльності як депутата, він звертає увагу на коментарі, надає відповіді.

Активно спілкується з громадянами Оксана Дмитренко (ВО «Батьківщина») — на її сторінці є і партійна інформація, і дописи про роботу постійної комісії, яку вона очолює, і звіти про заходи, в яких вона брала участь як депутат. Також вона активно спілкується з виборцями, відповідає на запитання.

Дуже активним у веденні своєї сторінки є Вадим Ковальський, обраний у міську раду від Радикальної партії Олега Ляшка. Після парламентських виборів 2019 року він став помічником народного депутата Ігоря Васильковського. На його сторінці багато дописів про поїздки по 139 округу, про депутатську діяльність, про справи як міського депутата, так і помічника нардепа. Він охоче підтримує діалог, приязно відповідає на питання, розміщує багато фотографій, що стосуються його депутатської діяльності.

На жаль, жоден з депутатів Роздільнянської міськради не розмістив на своїй сторінці звіт про депутатську діяльність, звіти розміщені на офіційному сайті міськради і були надруковані в міському інформаційному віснику.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».   
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главным управлением ГНС в Одесской области на протяжении 8 месяцев 2020 года проводился анализ финансово-хозяйственной деятельности плательщиков и составлено 50 материалов с признаками криминальных правонарушений. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области. По результатам рассмотренных материалов в Едином реестре досудебных расследований опубликованы пять криминальных правонарушений, в т.ч. по признакам ст. 209 Уголовного кодекса Украины (легализация (отмывание) доходов, полученных … читати далi

В Одеській області у вересні пожвавилася діяльність потенційних кандидатів і партій у сфері надання матеріальної допомоги, благодійництва і організації свят. Як повідомляє ОПОРА, 14 вересня на сторінці у Facebook Першого муніципального каналу оприлюднили відеосюжет, присвячений футбольному турніру в місті Білгород-Дністровський. Турнір був організований Благодійним фондом «Акрополь». На заході були присутні два представники … читати далi

Уже с понедельника, 21 сентября, город Измаил из «красного» уровня эпидемической опасности переходит в «оранжевый». Об этом сообщил на своей официальной странице городскогой голова Измаила Андрей Абрамченко. Решение было принято на внеочередном заседании городской комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуациях (ТЭБ и ЧС) - на основании принятого 18 сентября Государственной комиссией … читати далi

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив одеському терористу Володимиру Грубнику, який подав позов проти України, в задоволенні вимог про матеріальну компенсацію за свій арешт та перебування під вартою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра юстиції України Іван Ліщина. Грубник в ЄСПЛ скаржився по декількох статтях Конвенції, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР