Тільки четверо роздільнянських депутатів активно використовують мережу Facebook

Минуло чотири роки каденції депутатського складу Роздільнянської міської ради, добігає до кінця термін їхнього перебування у статусі публічних осіб, та, як і 4 роки тому, вони так само неохоче використовують можливості соціальних мереж.

Як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», на сьогоднішній день 10 із 26 депутатів зафіксували свою присутність у мережі Facebook, акаунтів ще 16 знайти не вдалось. Цілком можливо, що вони використовують інші соціальні мережі, та підтвердження цьому теж немає.

На жаль, і ця десятка зареєстрованих користувачів ФБ можливості ресурсу для висвітлення своєї депутатської діяльності не використовує належним чином. Так, секретар міськради Олександр Ісаєв («Наш край») має 2 акаунти, але останні пости там річної давнини, останні дописи – привітання зі святами від фоловерів, а про депутатську діяльність на сторінках жодного слова. Така ж ситуація з акаунтами Геннадія Кінаша ( «БПП «Солідарність»») і Наталі Топтунової («Опозиційний блок») — акаунти є, але дописів на сторінках мінімум, вони давні і зовсім не стосуються діяльності депутата чи міськради.

Наталя Швець (ВО «Батьківщина») на своїй сторінці розміщує здебільшого партійну інформацію або дописи, що стосуються особистого життя.

Активізував порівняно з минулими роками ведення своєї сторінки Юрій Кукса («Відродження»), там з’явилися дописи, що безпосередньо стосуються його діяльності як депутата, він звертає увагу на коментарі, надає відповіді.

Активно спілкується з громадянами Оксана Дмитренко (ВО «Батьківщина») — на її сторінці є і партійна інформація, і дописи про роботу постійної комісії, яку вона очолює, і звіти про заходи, в яких вона брала участь як депутат. Також вона активно спілкується з виборцями, відповідає на запитання.

Дуже активним у веденні своєї сторінки є Вадим Ковальський, обраний у міську раду від Радикальної партії Олега Ляшка. Після парламентських виборів 2019 року він став помічником народного депутата Ігоря Васильковського. На його сторінці багато дописів про поїздки по 139 округу, про депутатську діяльність, про справи як міського депутата, так і помічника нардепа. Він охоче підтримує діалог, приязно відповідає на питання, розміщує багато фотографій, що стосуються його депутатської діяльності.

На жаль, жоден з депутатів Роздільнянської міськради не розмістив на своїй сторінці звіт про депутатську діяльність, звіти розміщені на офіційному сайті міськради і були надруковані в міському інформаційному віснику.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».   
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Государственное предприятие «Одесская объединенная дирекция строительства водохозяйственных объектов» объявило тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за строительство хозяйственно-бытовой канализации улиц на окраине Одессы.  Соответствующее объявление опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, речь идет об улицах: Дорожной, Согласия, Григорьева, Мира, Каштановой, Торговой, Отрадной, Малиновой, Пограничной, Хуторской, Седьмой, Братьев Стыцковских, Парниковой, жилом … читати далi

Транспортная компания “Автолайн”, основным видом деятельности которой является техническое обслуживание и ремонт автотранспортных средств, активно поставляет маски, респираторы, антисептики, перчатки и прочие средства защиты по упрощенной переговорной процедуре.  Напомним, 17 марта 2020 года Верховная Рада Украины приняла Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины, направленные на предотвращение возникновения … читати далi

Активісти готують заяву до Національної поліції України через відновлення пам'ятника Володимиру Леніну у селі Залізничне Болградського району Одеської області.  Про це повідомили на сторінці групи «Декомунізація. Україна» в Facebook.  «Чим би ще зайнятися на карантині? Правильно! Відреконструювати пам'ятник Леніну! Це світлина із села Залізничне Болградського району, що на Одещині. Дуже розумне … читати далi

Одеська обласна адміністрація розпорядилася, щоб всі лікарні районів, в яких є інфекційні відділення приймали інфікованих коронавірусом в легкій формі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник волонтерської організації «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова.  «Прекрасна ідея народилася в головах нашої влади - всі лікарні районів, в яких є інфекційні відділення, прийматимуть хворих з коронавірусом у легкій формі. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР