Тільки четверо роздільнянських депутатів активно використовують мережу Facebook

Минуло чотири роки каденції депутатського складу Роздільнянської міської ради, добігає до кінця термін їхнього перебування у статусі публічних осіб, та, як і 4 роки тому, вони так само неохоче використовують можливості соціальних мереж.

Як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», на сьогоднішній день 10 із 26 депутатів зафіксували свою присутність у мережі Facebook, акаунтів ще 16 знайти не вдалось. Цілком можливо, що вони використовують інші соціальні мережі, та підтвердження цьому теж немає.

На жаль, і ця десятка зареєстрованих користувачів ФБ можливості ресурсу для висвітлення своєї депутатської діяльності не використовує належним чином. Так, секретар міськради Олександр Ісаєв («Наш край») має 2 акаунти, але останні пости там річної давнини, останні дописи – привітання зі святами від фоловерів, а про депутатську діяльність на сторінках жодного слова. Така ж ситуація з акаунтами Геннадія Кінаша ( «БПП «Солідарність»») і Наталі Топтунової («Опозиційний блок») — акаунти є, але дописів на сторінках мінімум, вони давні і зовсім не стосуються діяльності депутата чи міськради.

Наталя Швець (ВО «Батьківщина») на своїй сторінці розміщує здебільшого партійну інформацію або дописи, що стосуються особистого життя.

Активізував порівняно з минулими роками ведення своєї сторінки Юрій Кукса («Відродження»), там з’явилися дописи, що безпосередньо стосуються його діяльності як депутата, він звертає увагу на коментарі, надає відповіді.

Активно спілкується з громадянами Оксана Дмитренко (ВО «Батьківщина») — на її сторінці є і партійна інформація, і дописи про роботу постійної комісії, яку вона очолює, і звіти про заходи, в яких вона брала участь як депутат. Також вона активно спілкується з виборцями, відповідає на запитання.

Дуже активним у веденні своєї сторінки є Вадим Ковальський, обраний у міську раду від Радикальної партії Олега Ляшка. Після парламентських виборів 2019 року він став помічником народного депутата Ігоря Васильковського. На його сторінці багато дописів про поїздки по 139 округу, про депутатську діяльність, про справи як міського депутата, так і помічника нардепа. Він охоче підтримує діалог, приязно відповідає на питання, розміщує багато фотографій, що стосуються його депутатської діяльності.

На жаль, жоден з депутатів Роздільнянської міськради не розмістив на своїй сторінці звіт про депутатську діяльність, звіти розміщені на офіційному сайті міськради і були надруковані в міському інформаційному віснику.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».   
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Центр громадського здоров’я України у цьому оздоровчому сезоні ведеться спостереження за якістю води на 178-ми річкових пляжах країни, а також за морськими пляжами. Як повідомили у пресслужбі центру, зокрема в Одеській області під наглядом лабораторних центрів МОЗ перебуває 13 морських пляжів у Одеса та приморських районах області: у місті Южне, селах Сичавка … читати далi

Администрация Facebook в очередном отчете об удалении фейковых страниц и аккаунтов, упомянула и украинский сегмент. Из-за подозрений в фейковости (inauthentic behavior) Facebook удалил из украинского сегмента 35 страниц, 72 Facebook-аккаунта и 13 аккаунтов в Instagram. Около 766 тысяч пользователей были подписаны на одну или несколько из этих Facebook-групп, и 3 … читати далi

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям признала засуху в Одесской области чрезвычайной ситуацией природного характера государственного уровня - убытки составили более 6 миллиардов гривень.  Об этом в ходе брифинга сообщил глава Одесской областной администрации Максим Куцый.  По его словам, наиболее пострадавшими признаны южные районы области: Белгород-Днестровский, Арцизский, Тарутинский, Татарбунарский и … читати далi

Киевский районный суд Одессы удовлетворил иск одесситки к ОСМД и исполнительному комитету Одесского городского совета о возмещении материального и морального ущерба.  Как следует из решения суда, исполком должен возместить ущерб в размере 329 тысяч 323 гривень, морального вреда 5 тысяч гривень. Расходы по уплате государственной пошлины в сумме 4 тысячи 134 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР