Ренийские депутаты отчитались перед избирателями о работе за 2019 год

Депутаты Ренийского районного и Ренийского городского советов от партии «Наш край» отчитались перед избирателями 29 февраля 2020 года в зале Центра детского и юношеского творчества в Рени.

Лидера фракции «Наш край» в Ренийском районном совете Виталий Никула рассказав о том, в каких советах в Ренийском район представлена партия «Наш край» и основных направлениях работы ее депутатов докладчик передавал слово поочередно каждому из своих коллег. 

От Ренийского районного совета отчитались: Виталий Никула и Вячеслав Мунтяну, от  Ренийского городского совета: Андрей Медведик и Валентина Лукасевич. Особенностью этого отчета стало присутствие в зале городского головы Игоря Плехова. 

Каждый депутат рассказал о своей работе. По традиции после выступлений депутатов слово было представлено присутствовавшим в зале избирателям. Они смогли задать вопросы своим избранникам, и получить на них ответы. Депутаты не только ответили на вопросы, но и рассказали о своих планах работы на будущее.

За четыре года работы нынешних созывов Ренийского районного и Ренийского городского советов депутаты от партии «Наш край» трижды отчитывались перед избирателями на открытых встречах. 

ФОТО: М.Бойко/ИзбирКом.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР