Дев’ятеро депутатів Роздільнянської міськради третій рік не звітують перед виборцями

Депутати Роздільнянської міської ради надали звіти про депутатську діяльність для публікації  на офіційному сайті міськради і у міському інформаційному віснику.

Як зазначають експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», в цілому письмові звіти складені за схемою, запропонованою ст. 16 Закону «Про статус депутатів місцевих рад»: в них є дані про кількість відвіданих засідань сесії і комісій, про ведення прийому, кількість виборців, що звернулись у приймальню депутата, види допомоги, які запропонував депутат. 

Олександр Ісаєв («Наш край») зосередив свою увагу на зв’язку з виборцями: 86 містян, які звернулися до нього протягом року, отримали консультаційну  та матеріальну допомогу. Найчастіше зверталися з проханням про допомогу у вирішенні соціально-побутових проблем, зазначає депутат.

Олександр Соловйов («БПП «Солідарність») акцентував увагу на тому, що скерував до державної влади  2 депутатські звернення, дисципліновано відвідував пленарні засідання і засідання постійної комісії з питань ЖКГ, благоустрою, транспорту та зв’язку, до складу якої входить.

Звіт Оксани Дмитренко (ВО «Батьківщина») зосереджений на трьох напрямках роботи — депутата міськради і голови постійної комісії з питань соціального захисту населення, голови районного осередку  ВО «Батьківщина» та на благодійній діяльності. 

Михайло Каракулін і Наталя Швець (ВО «Батьківщина») у своїх звітах акцентують увагу на сумлінному виконанні основного обов’язку депутата – відвідуванні пленарних засідань і засідань постійних комісій.

Григорій Свадковський (Аграрна партія України) звітує перед виборцями про участь у встановленні дитячого майданчика і про свою ініціативу щодо надання коштів для придбання комп’ютерної техніки для амбулаторії сімейної медицини.

Наталя Топтунова («Опозиційний блок») наголошує на зверненнях, які були нею направлені у органи влади та до міського голови, а Сергій Скрипник (Аграрна партія України) розповідає в деталях про свою роботу голови постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

Юрій Кукса («Відродження») у звіті зосереджує увагу на своїй відкритості перед громадою і активній участі у міських заходах, а Олександр Букреєв («Наш край») — на роботі голови постійної комісії з питань ЖКГ, благоустрою, транспорту та зв’язку.

Олександр Панкратов («БПП «Солідарність») звітує про роботу голови постійної комісії з бюджету і про свою благодійну діяльність, а Віктор Поштаренко («Наш край») зосередив увагу на роботі з громадянами свого округу.

Геннадій Кінаш («БПП «Солідарність») як депутат і як керівник міського комунального підприємства у звіті найбільшу увагу приділив прийому громадян  — до нього звернулися 326 містян протягом року. Депутат запевняє, що жодне звернення не лишилося поза увагою — була надана допомога, або відповідні роз’яснення.

Гусейн Алієв («БПП «Солідарність»), без виступів якого не обходиться жодне пленарне засідання, у звіті оголошує низку вирішених за  його участі міських проблем.

Вадим Ковальський (Радикальна партія Олега Ляшка) наголошує на внеску у формування і розподіл міського бюджету, на благодійних заходах і юридичних консультаціях для населення.

Іще 2 звіти — Ганни Головко («Відродження») і Івана Бевзенка (ВО «Батьківщина»), який працює депутатом перший рік, надійшли пізніше і опубліковані лише на сайті міськради.

Дев’ятеро депутатів Роздільнянської міськради так і не відзвітували за четвертий рік депутатської діяльності. Слід зазначити, що ці депутати — Олена та Андрій Тегляєви, Василь Писаренко, Віталій Доронін,  Владислав Долгій, Сергій Голубов, Андрій Чаплигін, Олена Процюк і Дмитро Комков - не звітували і за третій, і за другий роки каденції.

Наразі  за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

 

Фото вгорі Артема Просянюка

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Водитель автомобиля Daewoo превысил скорость и въехал в автомобиль скорой помощи, который приехал госпитализировать пострадавших в аварии ранее.  Об этом сообщили в пресс-службе Патрульной полиции Одессы.    По данным полиции, 26 мая в 1:10 на Николаевской дороге водитель автомобиля Toyota Prius сбил двух пешеходов, которые переходили дорогу по регулируемому пешеходному переходу.  В результате дорожно-транспортного происшествия пешеходы получили телесные … читати далi

Приморський районний суд Одеси оштрафував одеситку за неналежне виконання батьківських обов'язків щодо виховання дитини. Як повідомили у пресслужбі суду, відповідно до адміністративних матеріалів жінка повною мірою не виконувала свої батьківські обов’язки по вихованню сина, через що хлопець у школі знущався та обзивав нецензурною лайкою свою однокласницю. Вчинення даного правопорушення тягне за собою … читати далi

Кількість підтверджених лабораторно діагнозів COVID-19 у мешканців Одеської області складає за даними на 26 травня 842 особи, тобто на 10 інфікованих більше ніж за даними на 25 травня.  Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України За даними Одеської обласної адміністрації, ареал розповсюдження лабораторно підтверджених хворих на адміністративних … читати далi

Бывшая сотрудница полиции, активистка и защитница прав детей Зоя Мельник обвинила помощницу депутата Одесского облсовета Тамилу Афанасьеву в нарушении прав детей, закона Украины «О свободе совести и религиозных организациях» и карантинных ограничений.  Как пояснила активистка на своей странице в Facebook, ее негодование вызвали фотографии, которые разместила Тамила Афанасьева в Instagram.   Помощница … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР