Відвідування пленарних засідань сесій депутатами Рівнеради

21 січня 2019 р. 13:24

Впродовж грудня 2017 року  - грудня 2018 року загальний показник відвідуваності депутатами Рівненської міської ради пленарних засідань сесій складає 90,7%.

Найвищий показник відвідуваності депутатів, що входять до фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – 96,99%. Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат  місцевої  ради  зобов'язаний  бути  присутнім  на пленарних засіданнях ради, в у разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої  ради  повідомляє  про  це особу, яка очолює відповідний орган.

У разі пропуску депутатом протягом  року  більше  половини пленарних  засідань  ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією  про  відкликання  такого  депутата  у   встановленому законом порядку.

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала відвідуваність пленарних засідань депутатського корпусу Рівненської міської ради VII скликання впродовж 1 грудня 2017 року – 1 грудня 2018 року (згідно з відомостями про отримання депутатами пультів для голосування на пленарних засіданнях сесій Рівненської міської ради)
Відвідуваність пленарних засідань сесій депутатами Рівненської міської ради VII скликання 
(1 грудня 2017 року – 1 грудня 2018 року) 

Лідерами по відвідуванню сесій, які не пропустили жодного засідання, є: 
- Сергій Васильчук (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Богдан Гапяк  (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Анна Іванова (фракція ВО «Свобода»);
- Олег Карпяк (фракція ВО «Свобода»);
- Ольга Криж (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);
- Олександр Крюков (фракція ВО «Свобода»);
- Андрій Кузьмич (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Сергій Паладійчук (позафракційний);
- Петролюк Роман (фракція ВО «Свобода»);
- Поліщук Назарій (фракція «Об’єднання «САМОПОМІЧ»);
- Романюк Любов (фракція «Громадський контроль»)
- Святослав Стельмащук (фракція ВО «Свобода»).

12 депутатів не відвідали по одному пленарному засіданні впродовж досліджуваного періоду:  
- Микола Бляшин (фракція «Об’єднання «Самопоміч»);
- Олег Дзецько (фракція ВО «Свобода»);
- Олександр Довжаниця (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);
- Святослав Євтушенко (фракція «Громадський контроль»);
- Ігор Ковалець (фракція «Об’єднання «Самопоміч»);
- Олександр Курсик (фракція ВО «Батьківщина»);
- Олександр Нестерук (фракція ВО «Батьківщина»);
- Юрій Осіпчук (фракція ВО «Свобода»);
- Петро Пожарський (фракція ВО «Батьківщина»);
- Роман Стасюк (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка);
- Тамара Тимощук (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Людмила Чирак (фракція «Об’єднання «Самопоміч»).

Найнижчі показники відвідування пленарних засідань в Олександра Бабата  (фракція ВО «Батьківщина») – відвідав 47% усіх засідань та Володимира Попика (фракція ВО «Батьківщина») – відвідав 68% засідань. Депутат Володимир Попик прокоментував для ОПОРИ свою відсутність на пленарних засіданнях сесій, пояснивши, що у квітні 2018 року травмував ногу, місяць перебував у лікарні та три місяці на реабілітації. Через це не зміг бути присутнім на усіх засіданнях.

Відвідуваність пленарних засідань сесій депутатами Рівненської міської ради в розрізі фракцій політичних партій (грудень 2017 року – грудень 2018 року) 

Найкращі показники відвідування пленарних засідань депутатами, що входять до фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - 96,99%, фракції «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» - 94,74%, фракції «Громадський контроль» - 94,74% та фракції «Об’єднання «Самопоміч» - 93,86%. Менш активно відвідують сесії депутати фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 92,76%, фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» - 82,89% та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 80,26%. Показник відвідуваності позафракційних депутатів – 94,74%. 

Нагадаємо, ОПОРА здійснювала аналіз відвідуваності пленарних засідань депутатського корпусу Рівненської міської ради VII скликання впродовж жовтня 2015 року – грудня 2017 року.

*Оцінка відвідуваності депутата Паладійчука Сергія проводилась, як позафракційного (16 червня 2016 року на сесії Рівненської міської ради депутата було обрано секретарем міської ради).

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією звертайтесь: Олена Чудінович, Громадянська мережа ОПОРА, e-mail elena.chudinovych@gmail.com   

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».  В місті Рівне за реалізацію ініціативи відповідає РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

    
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Спасатели смогли извлечь теле еще двух жертв пожара в здании Одесского колледжа экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса.  Об этом сообщили в пресс-службе Главного управления Национальной полиции в Одесской области. Таким образом сегодня, 7 декабря, извлекли из-под завалов уже три тела погибших, а общее количество жертв пожара - семь человек.  ВИДЕО: od.npu.gov.ua/ Вчера спасатели обнаружили … читати далi

Депутаты Фонтанского сельского совета проголосовали на внеочередной сессии за проект решения о добровольном объединении громад согласившись на объединение с Новой Дофиновкой. Об этом сообщил активист Руслан Демчук на своей странице в Facebook. В тоже время согласно дорожной карте, разработанной в Одесской областной государственной администрации, предполагается создание Фонтанской ОТГ в составе: … читати далi

Следователи полиции согласовывает с прокуратурой Одесской области уведомление о подозрении, которые планируют вручить двум гражданам в деле о пожаре в здании Одесского колледжа экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса.  Об этом сегодня во время встречи с журналистами рассказал заместитель начальника ГУНП - начальник Следственного управления Сергей Шайхет. «В настоящее время органами досудебного расследования … читати далi

Депутаты Визирского сельского совета проголосовали за предоставление согласия на присоединение территорий Калиновского и Дмитровского сельских советов.  Такое решение депутаты приняли в ходе внеочередной сессии вчера, 6 декабря.  Кроме того, на сессии присутствовали представители Сычавки и Кордона, которые предоставили решения сельских советов, одобряющие объединение с Визиркой в объединенную территориальную громаду и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР