Відвідування пленарних засідань сесій депутатами Рівнеради

21 січня 2019 р. 13:24

Впродовж грудня 2017 року  - грудня 2018 року загальний показник відвідуваності депутатами Рівненської міської ради пленарних засідань сесій складає 90,7%.

Найвищий показник відвідуваності депутатів, що входять до фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – 96,99%. Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат  місцевої  ради  зобов'язаний  бути  присутнім  на пленарних засіданнях ради, в у разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої  ради  повідомляє  про  це особу, яка очолює відповідний орган.

У разі пропуску депутатом протягом  року  більше  половини пленарних  засідань  ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією  про  відкликання  такого  депутата  у   встановленому законом порядку.

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала відвідуваність пленарних засідань депутатського корпусу Рівненської міської ради VII скликання впродовж 1 грудня 2017 року – 1 грудня 2018 року (згідно з відомостями про отримання депутатами пультів для голосування на пленарних засіданнях сесій Рівненської міської ради)
Відвідуваність пленарних засідань сесій депутатами Рівненської міської ради VII скликання 
(1 грудня 2017 року – 1 грудня 2018 року) 

Лідерами по відвідуванню сесій, які не пропустили жодного засідання, є: 
- Сергій Васильчук (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Богдан Гапяк  (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Анна Іванова (фракція ВО «Свобода»);
- Олег Карпяк (фракція ВО «Свобода»);
- Ольга Криж (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);
- Олександр Крюков (фракція ВО «Свобода»);
- Андрій Кузьмич (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Сергій Паладійчук (позафракційний);
- Петролюк Роман (фракція ВО «Свобода»);
- Поліщук Назарій (фракція «Об’єднання «САМОПОМІЧ»);
- Романюк Любов (фракція «Громадський контроль»)
- Святослав Стельмащук (фракція ВО «Свобода»).

12 депутатів не відвідали по одному пленарному засіданні впродовж досліджуваного періоду:  
- Микола Бляшин (фракція «Об’єднання «Самопоміч»);
- Олег Дзецько (фракція ВО «Свобода»);
- Олександр Довжаниця (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);
- Святослав Євтушенко (фракція «Громадський контроль»);
- Ігор Ковалець (фракція «Об’єднання «Самопоміч»);
- Олександр Курсик (фракція ВО «Батьківщина»);
- Олександр Нестерук (фракція ВО «Батьківщина»);
- Юрій Осіпчук (фракція ВО «Свобода»);
- Петро Пожарський (фракція ВО «Батьківщина»);
- Роман Стасюк (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка);
- Тамара Тимощук (фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»);
- Людмила Чирак (фракція «Об’єднання «Самопоміч»).

Найнижчі показники відвідування пленарних засідань в Олександра Бабата  (фракція ВО «Батьківщина») – відвідав 47% усіх засідань та Володимира Попика (фракція ВО «Батьківщина») – відвідав 68% засідань. Депутат Володимир Попик прокоментував для ОПОРИ свою відсутність на пленарних засіданнях сесій, пояснивши, що у квітні 2018 року травмував ногу, місяць перебував у лікарні та три місяці на реабілітації. Через це не зміг бути присутнім на усіх засіданнях.

Відвідуваність пленарних засідань сесій депутатами Рівненської міської ради в розрізі фракцій політичних партій (грудень 2017 року – грудень 2018 року) 

Найкращі показники відвідування пленарних засідань депутатами, що входять до фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - 96,99%, фракції «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» - 94,74%, фракції «Громадський контроль» - 94,74% та фракції «Об’єднання «Самопоміч» - 93,86%. Менш активно відвідують сесії депутати фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 92,76%, фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» - 82,89% та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 80,26%. Показник відвідуваності позафракційних депутатів – 94,74%. 

Нагадаємо, ОПОРА здійснювала аналіз відвідуваності пленарних засідань депутатського корпусу Рівненської міської ради VII скликання впродовж жовтня 2015 року – грудня 2017 року.

*Оцінка відвідуваності депутата Паладійчука Сергія проводилась, як позафракційного (16 червня 2016 року на сесії Рівненської міської ради депутата було обрано секретарем міської ради).

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією звертайтесь: Олена Чудінович, Громадянська мережа ОПОРА, e-mail elena.chudinovych@gmail.com   

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».  В місті Рівне за реалізацію ініціативи відповідає РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

    
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадська організація «Центр всебічного, фізичного і психологічного розвитку інвалідів і дітей-інвалідів «А-Б-в-г-Дейка»» розпочало реконструкцію дитячого садка в провулку Каркашадзе. Про це повідомила депутат Одеської міської ради Ольга Квасницька. «Реконструкція дитячого садка в провулку Каркашадзе почалася! Тільки не службами міста, а громадською організацією. «А-Б-В-Г-Дейка» - «поцупила» дитсадок з комунальної власності, підло, і з порушенням … читати далi

Служба у справах дітей Одеської обласної адміністрації змінює персонал Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (колишній притулок «Світанок»), а також роблять в ньому ремонт. Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций, який відвідав колишній притулок.  Також, за його словами, в ОДА повністю переглянули виховний процес, а найближчим часом служба у справах дітей оголосить конкурс на посаду … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов распорядился готовить школы города к приему учеников 1 сентября, даже если придется начинать учебный год с учетом карантинных ограничений.  Соответствующее распоряжение он отдал в ходе заседания оперативного штаба по борьбе с распространением коронавируса при муниципалитете. По словам мэра, отсутствие посещения школы вызывает психологическое расстройство у детей, … читати далi

Фахівці обласного лабораторного центру МОЗ дослідили зразки морської води в Одесі та з'ясували, що вода на всіх пляжах міста не відповідає санітарним нормам. Про це розповіла завідувачка відділом епіднагляду Одеського обласного лабораторного центру МОЗ Олена Варецька, повідомляє «Суспільне». За її словами у всіх пробах морської воді спеціалісти лабораторного центру міністерства зафіксували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР