Тридцята сесія Хмельницької міської ради: зміни до бюджету та цільових програм

25 квітня 2019 р. 17:07

На пленарному засіданні тридцятої сесії Хмельницької міської ради сьомого скликання було 35 присутніх депутатів. Традиційно для Хмельницької міської ради сесія пройшла у швидкому темпі без жвавих обговорень.

Майже усі, а це понад сотню питань, ухвалили одноголосно. Міський голова Олександр Симчишин пояснює це “ефективною роботою під час депутатських комісій”. 

Перед початком розгляду питань пленарного засідання міський голова вручив одному з депутатів “свободівцю” Сергію Королюку нагороду до 5-ої річниці Революції Гідності “Воля і мужність”, засновану депутатами сьомого скликання. 

Ключовим питанням сесії стали зміни до бюджету міста на 2019 рік. Так, рішенням сесії депутати розподілили 219 мільйонів гривень це вільні лишки, надходження субвенцій від області та держави, а також суттєве перевиконання міського бюджету. 
“За” 33 депутати, двоє не голосували. 

Ухвалено рішення про створення нового дитячого садка №9 «Кобзарик» та затвердження його Статуту. Йдеться про новозбудований дошкільний навчальний заклад у мікрорайоні Озерна, який розпочне роботу з 1 вересня 2019 року. Було ухвалено рішення про підвищення премій міського голови кращим тренерам міста Хмельницького.

Також на сесії ухвалили низку програм та внесли зміни до існуючих. Програму охорони довкілля, якою передбачено розчистку річок Південний Буг та Кудрянка.  29 депутатів підтримали це рішення, один не голосував. Підтримали депутати і Програму співфінансування робіт в багатоквартирних житлових будинків на 2019-2023 роки та Програму популяризації та ефективного впровадження програм у сфері житлово-комунального господарства на 2019-2023 роки.

Відповідні рішення підтримали 30 депутатів, один не голосував. Порядок розміщення відкритих літніх майданчиків на цій сесії депутати ухвалили, на минулій сесії це саме питання не набрало необхідної кількості голосів.  
“За” - 26, 6 депутатів не голосували, один- утримався. 

Чимала частина порядку денного - питання землі. У ході голосувань саме за земельні питання депутати неодноразово заявляли про конфлікт інтересів. 

Зокрема, Тетяна Калюжна (ВО “Свобода”), Сергій Болотніков (“За конкретні справи”), Ігор Мельничук (ВО “Батьківщина”), Віталій Коліщак (ВО “Батьківщина”).  

Також рішенням сесії було відведено земельні ділянки під два парки та два сквери.

Ще на тридцятій сесії депутати ухвалили звернення до Акціонерного товариства «Укразалізниця» щодо забезпечення додатковими потягами, котрі проходять через місто Хмельницький, у літній час. Ініційоване звернення депутатом від ВО “Батьківщина” Левом Бірюком. 

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі ІзбірКом
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Хмельницькій області звертайтесь до: голови ГО «Хмельницька ініціатива», Олега Черненка, +380974409454, chernenko.km@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».  В місті Хмельницький за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Хмельницька ініціатива».
      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили в розшук колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського. Про це повідомили у в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ України.  Дата оновлення сторінки про розшук посадовця - 10 серпня 2020 року. Місце зникнення - Одеса.   1 липня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного … читати далi

Ухваливши рішення про передачу із власності підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги автомобілів «швидкої допомоги» класу «В» та «С»,  районним радам, сільським радам і об'єднаним територіальним громадам депутати Одеської міської ради перевищили свої повноваження.  Про це під час брифінгу повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, депутати не мали таких повноважень, … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив вимоги Державної служби з надзвичайних ситуацій та повністю зупинив  експлуатацію об`єктів Одеського національного медичного університету шляхом їх відключення від джерел електропостачання. Про це йдеться у рішенні суду.  Наразі від електроенергії мають бути відімкненими об'єкти виша, які розташовані за адресами: провулок Валіховський, 2,3,3а, вулиця Мечникова, 2, 32, вулиця Пастера, 2, … читати далi

По состоянию на 10 августа, в Одесской области зарегистрировано 4423 случая коронавирусной болезни. Из них в Одессе подтверждено 1493 случая, из которых 235 пациентов находится на стационарном лечении в городской клинической инфекционной больнице, все жители города Одессы. Об этом рассказала и.о. директора департамента здравоохранения Одесского городского совета Надежда Гончаренко. Так же она … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР