Тридцята сесія Хмельницької міської ради: зміни до бюджету та цільових програм

25 квітня 2019 р. 17:07

На пленарному засіданні тридцятої сесії Хмельницької міської ради сьомого скликання було 35 присутніх депутатів. Традиційно для Хмельницької міської ради сесія пройшла у швидкому темпі без жвавих обговорень.

Майже усі, а це понад сотню питань, ухвалили одноголосно. Міський голова Олександр Симчишин пояснює це “ефективною роботою під час депутатських комісій”. 

Перед початком розгляду питань пленарного засідання міський голова вручив одному з депутатів “свободівцю” Сергію Королюку нагороду до 5-ої річниці Революції Гідності “Воля і мужність”, засновану депутатами сьомого скликання. 

Ключовим питанням сесії стали зміни до бюджету міста на 2019 рік. Так, рішенням сесії депутати розподілили 219 мільйонів гривень це вільні лишки, надходження субвенцій від області та держави, а також суттєве перевиконання міського бюджету. 
“За” 33 депутати, двоє не голосували. 

Ухвалено рішення про створення нового дитячого садка №9 «Кобзарик» та затвердження його Статуту. Йдеться про новозбудований дошкільний навчальний заклад у мікрорайоні Озерна, який розпочне роботу з 1 вересня 2019 року. Було ухвалено рішення про підвищення премій міського голови кращим тренерам міста Хмельницького.

Також на сесії ухвалили низку програм та внесли зміни до існуючих. Програму охорони довкілля, якою передбачено розчистку річок Південний Буг та Кудрянка.  29 депутатів підтримали це рішення, один не голосував. Підтримали депутати і Програму співфінансування робіт в багатоквартирних житлових будинків на 2019-2023 роки та Програму популяризації та ефективного впровадження програм у сфері житлово-комунального господарства на 2019-2023 роки.

Відповідні рішення підтримали 30 депутатів, один не голосував. Порядок розміщення відкритих літніх майданчиків на цій сесії депутати ухвалили, на минулій сесії це саме питання не набрало необхідної кількості голосів.  
“За” - 26, 6 депутатів не голосували, один- утримався. 

Чимала частина порядку денного - питання землі. У ході голосувань саме за земельні питання депутати неодноразово заявляли про конфлікт інтересів. 

Зокрема, Тетяна Калюжна (ВО “Свобода”), Сергій Болотніков (“За конкретні справи”), Ігор Мельничук (ВО “Батьківщина”), Віталій Коліщак (ВО “Батьківщина”).  

Також рішенням сесії було відведено земельні ділянки під два парки та два сквери.

Ще на тридцятій сесії депутати ухвалили звернення до Акціонерного товариства «Укразалізниця» щодо забезпечення додатковими потягами, котрі проходять через місто Хмельницький, у літній час. Ініційоване звернення депутатом від ВО “Батьківщина” Левом Бірюком. 

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі ІзбірКом
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Хмельницькій області звертайтесь до: голови ГО «Хмельницька ініціатива», Олега Черненка, +380974409454, chernenko.km@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».  В місті Хмельницький за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Хмельницька ініціатива».
      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Підозрюваний у створенні злочинної організації, яка завозила в Україну і розмитнювала товари за заниженими цінами, Вадим Альперін керував поширенням дискредитаційних медійних матеріалів щодо слідчих ГУ ДФС у Сумській області, а також ініціював їх кримінальне переслідування. Про це стало відомо у судовому засіданні у Вищому антикорупційному суді 23 січня під час … читати далi

Робоча група із розробки законопроектів з питань народовладдя та прямої демократії розробила законопроект про всеукраїнський референдум, але він ще потребує доопрацювання.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Руслан Стефанчук.  Як зауважив Руслан Стефанчук, процес доопрацювання зазначеного законопроекту триває, є ряд питань, насамперед, процедурних щодо проведення всеукраїнського референдуму, які … читати далi

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили про підозру чотирьом громадянам в участі у схемі заволодіння 92 мільйонів гривень місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ «ХК «Краян». Як повідомила пресслужба НАБУ, таким чином, загальна кількість осіб, задіянних у схемі, зросла до 12: вісім із них є обвинуваченими, … читати далi

Напряженный спор при утверждении акта приема-передачи основных фондов Центральной районной больницы возник в ходе пленарного заседания внеочередной сороковой сессии Ренийского районного совета, состоявшегося 21 ноября 2019 года. Акт появился на свет в связи с преобразованием коммунального учреждения «Центральная районная больница» в  коммунальное некоммерческое предприятие «Центральная районная больница». Спор возник между депутатом … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР