Сколько заработали начальники коммунальных служб Измаила и по совместительству депутаты горсовета в 2018 году

26 квітня 2019 р. 10:32

НАЗК міська рада

Об этом стало известно из данных деклараций депутатов на сайте Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции.

Зарплата его коллеги Виталия Белова — начальника КП «Измаильское производственное Управление водного хозяйства» составила 194 тыс. 454 грн. Зарплата его жены, которая работает на этом же предприятии за прошлый год составила 20 тыс. 618 грн, что в два раза меньше чем в 2017 году. 

Депутат-однопартиец Назим Агаев — директор КП «Жилсервис». Заработная плата Назима Агаева в 2018 году составила 216 тыс. 538 грн, доход жены от предпринимательской деятельности составил 1 млн. 343тыс. 978 грн, что на порядок выше 2017 года, тогда доход от предпринимательства составил 353 тыс. 88 грн, Кроме того, в 2018 году была приобретена еще одна машина марки Toyota Camry 2018 года выпуска стоимостью 428 тыс. 478 грн. 

Наталия Кесиора – начальник фонда коммунального имущества Измаильского городского совета 295 тыс. 805 грн. 

Все эти депутаты представляют партию Блок Петра Порошенка в Измаильском городском совете. 

Напомним, только трое депутатов Ренийского горсовета в Одесской области постоянно выступают на сессиях.

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

            

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше