Новий депутат Одеської обласної ради не подав е-декларацію

21 квітня 2019 р. 11:55

З 1 січня 2019 року було розпочато третій етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

В рамках моніторингу Атестації депутатів місцевих рад було Одеський Комітет Виборців перевірив хто з депутатів Одеської обласної ради дотримався строків подання е-декларацій. 

Депутат Юрій Басюк (БПП «Солідарність»), який набув повноважень депутата Одеської обласної ради в середині червня 2018 року свою е-декларацію так і не подав на сайт НАЗК. Зауважимо, що його колега з фракції Ігор Єрьоменко (БПП «Солідарність»), який набув повноважень  в кінці грудня 2018 року, свою декларацію подав вчасно.

Алла Стоянова (ВО «Батьівщина») та Трифон Антов («Наш край») опублікували свої декларації на сайті НАЗК — 4 квітня, Олег Куталадзе (БПП «Солідарність») — третього квітня та Олександр Усінов («Відродження») — 1 квітня.  Решта 79 депутатів Одеської обласної ради подали е-декларації за 2018 рік у строки встановлені  Законом України «Про запобігання корупції».  Зауважимо, що Сергій Біб, Анатолі Чередніченко («Опозиційний блок») та Володимир Сушков («Довіряй ділам») подали свої декларації ще у кінці січня 2019 року.

Що ж стосується змісту самих декларацій, то ми вирішили проаналізувати: доходи, грошові активи та фінансові зобов’язання депутатів Одеської обласної ради набуті за 2018 рік.

Найменший дохід за 2018 рік задекларували: Руслан Табунщік (ВО «Батьківщина»)— 10 тыс. 320 грн, Олег Казиміров (ВО «Батьківщина») — 10 тыс. 872 грн, Валентин Душейко (ВО «Батьківщина») — 18 тыс. 500 грн , Трифон Антов («Наш край») — 21 тыс. 485 грн та Сергій Біб («Опозиційний блок») —  28 тыс. 663 грн.

Найбільший дохід серед депутатів Одеської обласної ради за 2018 рік задекларували: Віктор Андрієнков («Опозиційний блок») — понад 10 млн грн, Олег Сулаков («Наш край») — трохи більше 11 млн грн, Ігнат Братінов («Наш край») — 16 млн грн, Олег Куталадзе (БПП «Солідарність») — 85, 5 млн грн та Сергій Паращенко (БПП «Солідарність») — у якого дохід склав трохи більше як 112,5 млн грн. Ще 27 депутатів Одеської обласної ради задекларували доходи від одного до десяти мільйонів гривень.  
Ірина Коваліш («Опозиційний блок») відповідні графи своєї декларації залишила порожніми.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Руководители Дворца спорта и спортивной школы «Льдинка» договорились о продлении срока действия аренды ежемесячно при условии оплаты арендатором коммунальных услуг.  Об этом сообщил глава Одесской областной администрации Максим Куцый.  По его словам, такое решение приняли в результате переговоров, чтобы не лишать фигуристов и хоккеистов площадки для тренировок. При этом глава обладминистрации попенял … читати далi

Комунальне підприємство «Білгород-Дністровськводоканал» через рішення П'ятого апеляційного адміністративного суду змушене буде повернутись до тарифу 2018 року та втратить 42% доходів. Про це заявив на брифінгу 17 січня керівник КП Василь Алімкін.    За його словами, через це доведеться згорнути більшість запланованих робіт на 2020 рік. Крім того, через неможливість проведення модернізації мереж водопостачання та водовідведення … читати далi

Таировский поселковый совет Овидиопольского района Одесской области объявил два тендера для выбора подрядчиков, которым заплатят за строительство хозяйственно - бытовой канализации в двух жилых массивах. Соответствующие объявления опубликованы системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, речь идет о жилых массивах Черноморка и Черноморка-2 в селе Лиманка.  В частности речь идет … читати далi

Очередная попытка Фонда гарантирования вкладов продать стадион «Черноморец» в Одессе 15 января провалилась, так как никто не заинтересовался этим активом.  Об этом сообщили в пресс-службе ФГВФЛ.  При этом там отметили, что начальная цена пула активов составила 733 миллиона 250 тысяч гривень, но снизилась в течение торгов на 50% по условиям голландской модели аукциона. Однако … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР