Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють з виборцями у Facebook: Василь Садовський («Опозиційний блок»), Олександр Морозов («Довіряй Ділам»), Віктор Грозов («Наш край») Юлія Федорова та Денис Кімінчіджі (позафракційні).

Загалом за даними експертів громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» загалом у соцмережах зареєстровані 23 депутата, але лише ця п’ятірка депутатів надає перевагу написанню власних постів та активній відповіді на коментарі під власними дописами або тими дописами, де їх позначено.

Зауважимо, що Віктор Грозов почав активно вести персональну сторінку лише з моменту обрання його секретарем Білгород-Дністровської міської ради у квітні цього рок

Ще дванадцять депутатів Білгород-Дністровської міської ради надають перевагу репостам місцевих ЗМІ та постів з партійних сторінок чи сторінок депутатів.

Ігор Галат, Віталій Кірсей (ВО «Батьківщина»), Андрій Кріштопов («Опозиційний блок»), Олександр Скалозуб (позафракційний) ніяк не інформують виборців про свою діяльність, проте їх часто позначають у своїх дописах колеги-депутати та місцеві ЗМІ, через що складається візуальна видимість того, що депутати інформують виборців про свою діяльність.

Двоє із зареєстрованих у Facebook депутатів: Ігор Десятник («БПП «Солідарність») та Володимир Сорока («Наш край»), - використовують мережу винятково для потреб приватного життя, тож інформація про їх політичну діяльність відсутня.

Нагадаємо, що минулого року активній взаємодії з виборцями через Facebook віддавали перевагу: Віталій Граждан, Василь Садовський, Інна Гончарова («Опозиційний блок»); Сергій Манітенко, («Наш край»); Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Ольга Ціпуленко та Сергій Крупп (позафракційні). 

Олександр Єрошенко («Відродження»), Михайло Баранов, Іван Вихристюк («БПП «Солідарність»), надають перевагу інформуванню виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ. 

29% депутатського корпусу взагалі ніяк не інформують виборців про свою діяльність.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 24 по 30 липня в одеському Зеленому театрі відбудуться покази найкращих стрічок Одеського міжнародного кінофестивалю. «Попри те, що цього року літо в Одесі пройде без ОМКФ, ми вирішили об'єднатись з Зеленим театром і показати хіти нашого фестивалю. Зелений театр завжди був душею Одеського міжнародного кінофестивалю, адже декілька років поспіль саме сюди поспішали кіномани … читати далi

За інформацією пресслужби Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», протягом двох днів, 14 та 15 липня 2020 року, в медіацентрі Татарбунарської районної бібліотеки, відбудеться тренінг «Як створити в громаді дружнє до дітей правосуддя?». Протягом навчання, правоохоронці та інші фахівці, які працюють з дітьми, підвищать свої компетенції щодо стандартів «дружньої» роботи … читати далi

У понеділок 13 липня о 14.00 з ініціативи президента відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради. На порядку денному 13 питань, в тому числі постанова про призначення місцевих виборів на 25 жовтня. Проєкт постанови №3809 було зареєстровано 8 липня. Також на понеділок призначенні засідання комітетів Ради, Погоджувальної Ради, а також Тимчасових спеціальних … читати далi

Співробітники Чорноморського відділення поліції Одеської області розслідують обставини й причини інфікування коронавірусом 36 працівників компанії "Аквафрост", що спеціалізується на виготовленні крабових паличок та рибних пресервів.  Як заявив на брифінгу керівник ГУНП в Одеській області Олег Бех, "у поліцію надійшла інформація, яку перевірили правоохоронці, що співробітники компанії "Аквафрост", інфіковані коронавірусом, продовжували виходити … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР