Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють з виборцями у Facebook: Василь Садовський («Опозиційний блок»), Олександр Морозов («Довіряй Ділам»), Віктор Грозов («Наш край») Юлія Федорова та Денис Кімінчіджі (позафракційні).

Загалом за даними експертів громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» загалом у соцмережах зареєстровані 23 депутата, але лише ця п’ятірка депутатів надає перевагу написанню власних постів та активній відповіді на коментарі під власними дописами або тими дописами, де їх позначено.

Зауважимо, що Віктор Грозов почав активно вести персональну сторінку лише з моменту обрання його секретарем Білгород-Дністровської міської ради у квітні цього рок

Ще дванадцять депутатів Білгород-Дністровської міської ради надають перевагу репостам місцевих ЗМІ та постів з партійних сторінок чи сторінок депутатів.

Ігор Галат, Віталій Кірсей (ВО «Батьківщина»), Андрій Кріштопов («Опозиційний блок»), Олександр Скалозуб (позафракційний) ніяк не інформують виборців про свою діяльність, проте їх часто позначають у своїх дописах колеги-депутати та місцеві ЗМІ, через що складається візуальна видимість того, що депутати інформують виборців про свою діяльність.

Двоє із зареєстрованих у Facebook депутатів: Ігор Десятник («БПП «Солідарність») та Володимир Сорока («Наш край»), - використовують мережу винятково для потреб приватного життя, тож інформація про їх політичну діяльність відсутня.

Нагадаємо, що минулого року активній взаємодії з виборцями через Facebook віддавали перевагу: Віталій Граждан, Василь Садовський, Інна Гончарова («Опозиційний блок»); Сергій Манітенко, («Наш край»); Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Ольга Ціпуленко та Сергій Крупп (позафракційні). 

Олександр Єрошенко («Відродження»), Михайло Баранов, Іван Вихристюк («БПП «Солідарність»), надають перевагу інформуванню виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ. 

29% депутатського корпусу взагалі ніяк не інформують виборців про свою діяльність.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Коронавирус диагностировали у одного из сотрудников одесского муниципалитета, из-за  чего многих его коллег отправили на карантин.  Об этом сообщил заместитель городского головы Павел Вугельман в Телеграм-канале.  «Большинство сотрудников, которые занимаются обеспечением жизнедеятельности города, находились на своих рабочих местах, тем самым подвергая риску себя и своих близких. Однако сегодня у одного … читати далi

Неизвестные вандалы повредили памятный камень на месте установки Мемориала воинам Одессы и области, погибших за независимость и целостность Украины у здания облгосадминистрации. Об этом сообщили в пресс-службе коммунального предприятия  «Сервисный центр» Специалисты участка по обслуживанию объектов монументального искусства, которые не являются культурным наследием, помыли и привели камень в надлежащий вид. Коммунальщики отметили, что … читати далi

Управление капитального строительства Одесского городского совета снова объявило тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт помещений медицинского учреждения для размещения КУ «Центр неотложной медицинской помощи».  Соответствующее объявление опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, речь идет о поликлинике на улице Болгарская, 38. Это уже третья попытка провести … читати далi

Онлайн-ЗМІ Одеської та Херсонської областей в березні видали найменше новин, пов'язаних з пандемією та коронавірусом COVID-19, ніж їхні коллеги в інших регіонах країни. Такими є результати дослідження ГО "Інститут масової інформації", що було проведено у 10 регіонах України у березні цього року.  Так, якщо в середньому 25% новин в регіональних онлайн-ЗМІ України … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР