Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють з виборцями у Facebook: Василь Садовський («Опозиційний блок»), Олександр Морозов («Довіряй Ділам»), Віктор Грозов («Наш край») Юлія Федорова та Денис Кімінчіджі (позафракційні).

Загалом за даними експертів громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» загалом у соцмережах зареєстровані 23 депутата, але лише ця п’ятірка депутатів надає перевагу написанню власних постів та активній відповіді на коментарі під власними дописами або тими дописами, де їх позначено.

Зауважимо, що Віктор Грозов почав активно вести персональну сторінку лише з моменту обрання його секретарем Білгород-Дністровської міської ради у квітні цього рок

Ще дванадцять депутатів Білгород-Дністровської міської ради надають перевагу репостам місцевих ЗМІ та постів з партійних сторінок чи сторінок депутатів.

Ігор Галат, Віталій Кірсей (ВО «Батьківщина»), Андрій Кріштопов («Опозиційний блок»), Олександр Скалозуб (позафракційний) ніяк не інформують виборців про свою діяльність, проте їх часто позначають у своїх дописах колеги-депутати та місцеві ЗМІ, через що складається візуальна видимість того, що депутати інформують виборців про свою діяльність.

Двоє із зареєстрованих у Facebook депутатів: Ігор Десятник («БПП «Солідарність») та Володимир Сорока («Наш край»), - використовують мережу винятково для потреб приватного життя, тож інформація про їх політичну діяльність відсутня.

Нагадаємо, що минулого року активній взаємодії з виборцями через Facebook віддавали перевагу: Віталій Граждан, Василь Садовський, Інна Гончарова («Опозиційний блок»); Сергій Манітенко, («Наш край»); Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Ольга Ціпуленко та Сергій Крупп (позафракційні). 

Олександр Єрошенко («Відродження»), Михайло Баранов, Іван Вихристюк («БПП «Солідарність»), надають перевагу інформуванню виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ. 

29% депутатського корпусу взагалі ніяк не інформують виборців про свою діяльність.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Напряженный спор при утверждении акта приема-передачи основных фондов Центральной районной больницы возник в ходе пленарного заседания внеочередной сороковой сессии Ренийского районного совета, состоявшегося 21 ноября 2019 года. Акт появился на свет в связи с преобразованием коммунального учреждения «Центральная районная больница» в  коммунальное некоммерческое предприятие «Центральная районная больница». Спор возник между депутатом … читати далi

Міністерство громад та територій рекомендувало Одеській державній обласній адміністрації передбачити можливість розвитку території міста Одеси за рахунок території Лиманського району. Про це йдеться у протоколі консультативної зустрічі, щодо перспективного плану формування територій громад регіону.  Одеська облдержадміністрація повинна не пізніше 28 січня подати в Кабмін доопрацьований перспективний план формування територіальних громад … читати далi

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду перенесла розгляд апеляційних скарг щодо взяття під варту виконуючої обов’язки начальниці Головного управління Державної податкової служби Одещини Наталії Чеботарьової, яка підозрюється у наданні хабаря у розмірі 25 тисяч доларів. Про це повідомили з посиланням на пресслужбу суду. «У зв’язку з неявкою на судове засідання підозрюваної, … читати далi

Болградська міська рада підтримала звернення до президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради України, голови Одеській обласній державній адміністрації про сприяння у створенні об'єднаної територіальної громади у межах Болградського району з центром у Болграді.  У Зверненні висуваються вимоги про необхідність зберегти територіальну цілісність Болградського району, забезпечити розвиток кожного села і міста Болград, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР