Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють з виборцями у Facebook: Василь Садовський («Опозиційний блок»), Олександр Морозов («Довіряй Ділам»), Віктор Грозов («Наш край») Юлія Федорова та Денис Кімінчіджі (позафракційні).

Загалом за даними експертів громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» загалом у соцмережах зареєстровані 23 депутата, але лише ця п’ятірка депутатів надає перевагу написанню власних постів та активній відповіді на коментарі під власними дописами або тими дописами, де їх позначено.

Зауважимо, що Віктор Грозов почав активно вести персональну сторінку лише з моменту обрання його секретарем Білгород-Дністровської міської ради у квітні цього рок

Ще дванадцять депутатів Білгород-Дністровської міської ради надають перевагу репостам місцевих ЗМІ та постів з партійних сторінок чи сторінок депутатів.

Ігор Галат, Віталій Кірсей (ВО «Батьківщина»), Андрій Кріштопов («Опозиційний блок»), Олександр Скалозуб (позафракційний) ніяк не інформують виборців про свою діяльність, проте їх часто позначають у своїх дописах колеги-депутати та місцеві ЗМІ, через що складається візуальна видимість того, що депутати інформують виборців про свою діяльність.

Двоє із зареєстрованих у Facebook депутатів: Ігор Десятник («БПП «Солідарність») та Володимир Сорока («Наш край»), - використовують мережу винятково для потреб приватного життя, тож інформація про їх політичну діяльність відсутня.

Нагадаємо, що минулого року активній взаємодії з виборцями через Facebook віддавали перевагу: Віталій Граждан, Василь Садовський, Інна Гончарова («Опозиційний блок»); Сергій Манітенко, («Наш край»); Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Ольга Ціпуленко та Сергій Крупп (позафракційні). 

Олександр Єрошенко («Відродження»), Михайло Баранов, Іван Вихристюк («БПП «Солідарність»), надають перевагу інформуванню виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ. 

29% депутатського корпусу взагалі ніяк не інформують виборців про свою діяльність.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

На 110-киловольтной линии между подстанциями «Новоодесская» и «Таирова», в районе Сухолиманского произошла серьезная авария, оставившая без электроэнергии Люстдорф, район Таирова и часть Черемушек. Как сообщают одесситы, электроснабжение то возобновляется, то исчезает. Изначально свет был отключен и на Фонтане, однако энергетики начали активно переключаться на резервные мощности, поэтому в ряде районов … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов заявил, что организация дополнительных койко-мест в детском оздоровительном лагере «Виктория» затруднена арестом корпусов. Такое заявление он сделал в ходе внеочередного заседания исполкома 23 ноября. По его словам, на сегодня муниципалитет изучает возможность открытия койко-мест в санаториях и частных базах отдыха. Он также обратился к руководительнице юридического департамента … читати далi

Президент України Володимир Зеленський отримав негативний тест на коронавірус.  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. «У мене, нарешті, негативний результат тесту на коронавірус. Маємо розуміти нові ризики і максимально себе берегти. Як і розуміти, що обов’язковими зараз є медичні маски, самоізоляція, соціальна дистанція, збалансовані вітамінні програми, спортивний … читати далi

Сергей Гриневецкий, кандидатуру которого Кабинет министров Украины согласовал в качестве возможного главы Одесской областной администрации, выиграл в первой инстанции спор о своей люстрации, которая не дает ему возможности занять эту должность. Информацию об этом ИзбирКому подтвердили в пресс-службе Одесской ОГА. Там также отметили, что администрация обжалует это решение суда в … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР