На сайті Роздільнянської міськради відсутня інформація про депутатів

Добігає кінця четвертий рік каденції, а про депутатів Роздільнянської міської ради відомо чи не менше, ніж на початку. 

Такого висновку дійшли експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

Адже на вибори у 2015 році кожен з них йшов якщо не з власною програмою, то з партійною. І тоді хоча б короткі біографічні дані та були опубліковані у міській газеті і на місцевому інтернет-порталі.

Пройшло три з половиною роки, а даних про більшість депутатів міськради не стало більше. І якщо спитати  пересічного роздільнянця про депутатів міської ради, то  можуть згадати лише деякі прізвища — тих, про кого час від часу згадують районна газета «Вперед» і місцеві приватні вебсайти, або тих, хто активніше за інших працює з виборцями. І однозначно — інформації про біографічні дані, освіту, займані посади, про історії успіху чи поразок не знайти. Бо навіть там, де ця інформація має бути — на офіційному сайті міськради, її немає.

І у соціальних мережах роздільнянські депутати  про себе нічого не розповідають, і хоча третина з них все-таки має сторінку у Facebook, та активний діалог з виборцями  ведуть лише поодинокі — як Вадим Ковальський і Оксана Дмитренко. Та для висвітлення роботи міськради  свої сторінки не використовують навіть вони. 

Так, є декларації на сайті НАЗК — всі депутати, крім Дмитра Комкова і Віталія Дороніна, їх опублікували. Є на офіційному сайті міськради графіки прийому виборців, в якому вказані адреси приймалень і особисті контакти депутатів. Є списки членів постійних комісій. Але це і все. Ситуація неприваблива, і для позитивних прогнозів немає підстав — навряд чи кількість інформації про депутатів зросте  чи існуюча якісно покращиться до кінця каденції. 

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна стежити:

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».   
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Як з’ясувала ОПОРА, 11 вересня Білгород-Дністровська районна територіальна виборча комісія прийняла постанову №10 «Про скасування постанови «Про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Кароліно-Бугазької об`єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області 25 жовтня 2020 року». Крім того, районна ТВК також зобов’язала Кароліно-Бугазьку комісію прийняти нове рішення про утворення … читати далi

Президент Владимир Зеленский подписал Указ об объявлении в Украине 26 сентября дня траура из-за катастрофы военного самолета АН-26. Согласно Указу, день траура объявлен в связи с трагедией, которая произошла в результате катастрофы военного самолета АН-26 во время плановых учебных полетов 25 сентября 2020 года вблизи г. Чугуева Харьковской области и привела к гибели … читати далi

Стартував 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який цього року вперше відбуватиметься в онлайн-форматі з 25 вересня по 3 жовтня.  Урочиста онлайн-церемонія розпочалася о 19:00. Фільмом-відкриттям стала комедія Пітера Бросенса і Джесіки Вудворт «Босий імператор» спільного виробництва Бельгії, Нідерландів, Болгарії та Хорватії. Подивитися всі стрічки можна буде на платформі oiff.online за умови придбання квитків або фестивальних абонементів. … читати далi

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України (військова частина 1469) працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 11,5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Південного офісу Держаудитслужби. Упродовж  перевірених чотирьох років (з 01.01.2016 по 31.12.2019) … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР