Двоє депутатів Білгород-Дністровської міської ради не подали е-декларації за 2018 рік

23 червня 2019 р. 11:09

НАЗК міська рада

При цьому п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували за минулий рік дохід понад один мільйон гривень. Про це повідомляють експерти Громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад".

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», державні службовці та інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» експертами Одеського Комітету виборців України було проаналізовано процедуру подачі е-декларацій депутатами Білгород-Дністровської міської ради. 

Для депутатів Білгород-Дністровської міської ради кампанія почалася 10 січня з подачі е-декларацій Юрієм Чередніченком («Опозиційний блок»). А найбільша кількість декларацій прийшлася на березень місяць. Попри тримісячний проміжок для подачі декларації Ігор Галат (ВО «Батьківщина») та Сергій Крупп (позафракційний) так і не подали свої декларації.

Що ж стосується змісту декларацій, то у публікації йдеться про доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, а також фінансові зобов'язання, задекларовані депутатами міської ради за 2018 рік.

П’ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували дохід більш як 1 млн грн. Олексанр Морозов («Довіряй Ділам») — 1,02 млн грн,  Володимир Красовський (позафракційний) — 1,07 млн грн, Сергій Манітенко («Наш Край») — 1,4 млн грн, Володимир Сорока - 1,7 млн грн. Лідером даного топу став Михайло Баранов ("БПП «Солідарність»), який задекларував 5,4 млн грн доходу. Цікаво, що 3,3 млн грн з цієї суми - це подарунок у грошовій формі від Олени Іванівни Баранової.

Найменший прибуток за 2018 рік задекларували Василь Садовський («Опозиційний блок») — 45,7 тис. грн, а його колега по фракції Ніна Прохорова — 15,5 тис. грн. Анатолій Ганчурін («Довіряй Ділам») та Віктор Биковський («Відродження») задекларували нульовий дохід за 2018 рік.  Цікаво, що ані збережень, ані інших грошових активів у депутатів в деклараціях не вказано. 

Лише дев’ять депутатів Білгород-Дністровської міської ради мають  грошові активи у вигляді  готівкових коштів та коштів, розміщених на банківських рахунках. 

Так, найбільші збереження має Олександр Морозов, який задекларував 1,05 млн грн. Слідом іде його колега по фракції Олег Крамар («Довіряй Ділам») —1,04 млн грн.  Дещо скромніші активи у Володимира Красовського— 480 тис. грн.

Ольга Ціпуленко («Опозиційний блок») та Леонід Кондратюк ("БПП «Солідарність») задекларували по 100 тис. грн.

Олександр Єрошенко («Відродження») вказав у своїй декларації грошові активи у розмірі 3 тис. грн. 

Що ж стосується збережень в іноземній валюті, то депутатів, які мають такі збереження, лише шестеро з 34. Знову очолює список лідерів Олександр Морозов, у якого на рахунку 216 тис. доларів США та 151 тис. євро., слідом іде Олег Крамар, у якого 75 тис. доларів США, Віталій Граждан — 10 тис. доларів, Вячеслав Римський — 9,2 тис. доларів, і у Олександра Єрошенка - 6 тис. доларів. Замикає цей список Леонід Кондратюк, у якого задекларовано 489 євро.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Приморский районный суд отстранил от должности директора департамента инвестиций, международного и межрегионального сотрудничества Одесской областной государственной администрации Евгению Волынец.  Как следует из постановления суда, чиновницу подозревают в организации схемы с «мертвыми душами» и присвоении бюджетных средств.  А именно: в 2019 году она подписала приказ о назначении человека на вакантную должность в департаменте, … читати далi

Министерство здравоохранения Украины опубликовало список больниц, в которые сейчас госпитализируют инфицированных коронавирумов COVID-19.  Как отмечается на карте министерства, таких лечебных учреждений в Одесской области семь. В частности это: Подольская городская больница, Одесский областной клинический медицинский центр, городская клиническая инфекционная больница в Одессе, одесский роддом №2, Черноморская горбольница и две больницы в … читати далi

Ограничения, введенные в рамках чрезвычайно ситуации, оставят «без работы» преступников, «специализировавшихся» на карманных кражах и взломах квартир, из-за чего те начнут искать другой способ «заработка». Такое заявление в ходе заседания штаба по борьбе с распространением коронавируса в Одессе сделал городской голова Геннадий Труханов.  По его словам, из-за того, что многие сидят дома, эти … читати далi

Полиция предлагает ужесточить меры карантина в Одессе, в частности, запретить горожанам передвигаться в личном транспорте более чем по два человека.  Такое предложение в ходе сегодняшнего заседания в муниципалитете сделал начальник Управления патрульной полиции в Одесской области Александр Гостищев.  По его словам, 29 марта многие люди вышли в парки и к морю, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР