Двоє депутатів Білгород-Дністровської міської ради не подали е-декларації за 2018 рік

23 червня 2019 р. 11:09

НАЗК міська рада

При цьому п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували за минулий рік дохід понад один мільйон гривень. Про це повідомляють експерти Громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад".

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», державні службовці та інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» експертами Одеського Комітету виборців України було проаналізовано процедуру подачі е-декларацій депутатами Білгород-Дністровської міської ради. 

Для депутатів Білгород-Дністровської міської ради кампанія почалася 10 січня з подачі е-декларацій Юрієм Чередніченком («Опозиційний блок»). А найбільша кількість декларацій прийшлася на березень місяць. Попри тримісячний проміжок для подачі декларації Ігор Галат (ВО «Батьківщина») та Сергій Крупп (позафракційний) так і не подали свої декларації.

Що ж стосується змісту декларацій, то у публікації йдеться про доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, а також фінансові зобов'язання, задекларовані депутатами міської ради за 2018 рік.

П’ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували дохід більш як 1 млн грн. Олексанр Морозов («Довіряй Ділам») — 1,02 млн грн,  Володимир Красовський (позафракційний) — 1,07 млн грн, Сергій Манітенко («Наш Край») — 1,4 млн грн, Володимир Сорока - 1,7 млн грн. Лідером даного топу став Михайло Баранов ("БПП «Солідарність»), який задекларував 5,4 млн грн доходу. Цікаво, що 3,3 млн грн з цієї суми - це подарунок у грошовій формі від Олени Іванівни Баранової.

Найменший прибуток за 2018 рік задекларували Василь Садовський («Опозиційний блок») — 45,7 тис. грн, а його колега по фракції Ніна Прохорова — 15,5 тис. грн. Анатолій Ганчурін («Довіряй Ділам») та Віктор Биковський («Відродження») задекларували нульовий дохід за 2018 рік.  Цікаво, що ані збережень, ані інших грошових активів у депутатів в деклараціях не вказано. 

Лише дев’ять депутатів Білгород-Дністровської міської ради мають  грошові активи у вигляді  готівкових коштів та коштів, розміщених на банківських рахунках. 

Так, найбільші збереження має Олександр Морозов, який задекларував 1,05 млн грн. Слідом іде його колега по фракції Олег Крамар («Довіряй Ділам») —1,04 млн грн.  Дещо скромніші активи у Володимира Красовського— 480 тис. грн.

Ольга Ціпуленко («Опозиційний блок») та Леонід Кондратюк ("БПП «Солідарність») задекларували по 100 тис. грн.

Олександр Єрошенко («Відродження») вказав у своїй декларації грошові активи у розмірі 3 тис. грн. 

Що ж стосується збережень в іноземній валюті, то депутатів, які мають такі збереження, лише шестеро з 34. Знову очолює список лідерів Олександр Морозов, у якого на рахунку 216 тис. доларів США та 151 тис. євро., слідом іде Олег Крамар, у якого 75 тис. доларів США, Віталій Граждан — 10 тис. доларів, Вячеслав Римський — 9,2 тис. доларів, і у Олександра Єрошенка - 6 тис. доларів. Замикає цей список Леонід Кондратюк, у якого задекларовано 489 євро.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций доручив до 20 лютого сформувати всі бюджети розвитку районів та об’єднаних територіальних громад регіону. Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації, наразі відомо, що у 2020 році загальний обсяг бюджету розвитку Одеської області складатиме 4 мільярди 567 мільйонів гривень. З них 2 мільярди … читати далi

Круизные лайнеры планируют зайти в Одессу с туристами 11 раз в 2020 году, а в 2021 году ожидают 19 судозаходов. Об этом в ходе заседания рабочей группы по вопросам развития туризма сообщил начальник администрации Одесского морского порта Руслан Сахаутдинов.  Он отметил, что в 2019 году в порт зашел только один лайнер. Представитель Одесского … читати далi

Начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби полковник Сергій Мул відрекомендував особовому складу нового керівника Одеського прикордонного загону. Ним став підполковник Сергій Рибаченко, який до цього проходив службу в Чернівецькому прикордонному загоні на посаді першого заступника начальника загону-начальника штабу. Підполковник Рибаченко є одним із переможців відомчого проєкту «Нове обличчя керівного … читати далi

Перше в цьому році заняття в рамках традиційної навчально-практичної програми «Школа місцевого самоврядування» відбудеться  23 січня в медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»,  з представниками місцевих рад району правники обговорять два основних питання – проблемні моменти оформлення нерухомості в сільській місцевості та перспективи створення … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР