Двоє депутатів Білгород-Дністровської міської ради не подали е-декларації за 2018 рік

23 червня 2019 р. 11:09

НАЗК міська рада

При цьому п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували за минулий рік дохід понад один мільйон гривень. Про це повідомляють експерти Громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад".

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», державні службовці та інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» експертами Одеського Комітету виборців України було проаналізовано процедуру подачі е-декларацій депутатами Білгород-Дністровської міської ради. 

Для депутатів Білгород-Дністровської міської ради кампанія почалася 10 січня з подачі е-декларацій Юрієм Чередніченком («Опозиційний блок»). А найбільша кількість декларацій прийшлася на березень місяць. Попри тримісячний проміжок для подачі декларації Ігор Галат (ВО «Батьківщина») та Сергій Крупп (позафракційний) так і не подали свої декларації.

Що ж стосується змісту декларацій, то у публікації йдеться про доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, а також фінансові зобов'язання, задекларовані депутатами міської ради за 2018 рік.

П’ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували дохід більш як 1 млн грн. Олексанр Морозов («Довіряй Ділам») — 1,02 млн грн,  Володимир Красовський (позафракційний) — 1,07 млн грн, Сергій Манітенко («Наш Край») — 1,4 млн грн, Володимир Сорока - 1,7 млн грн. Лідером даного топу став Михайло Баранов ("БПП «Солідарність»), який задекларував 5,4 млн грн доходу. Цікаво, що 3,3 млн грн з цієї суми - це подарунок у грошовій формі від Олени Іванівни Баранової.

Найменший прибуток за 2018 рік задекларували Василь Садовський («Опозиційний блок») — 45,7 тис. грн, а його колега по фракції Ніна Прохорова — 15,5 тис. грн. Анатолій Ганчурін («Довіряй Ділам») та Віктор Биковський («Відродження») задекларували нульовий дохід за 2018 рік.  Цікаво, що ані збережень, ані інших грошових активів у депутатів в деклараціях не вказано. 

Лише дев’ять депутатів Білгород-Дністровської міської ради мають  грошові активи у вигляді  готівкових коштів та коштів, розміщених на банківських рахунках. 

Так, найбільші збереження має Олександр Морозов, який задекларував 1,05 млн грн. Слідом іде його колега по фракції Олег Крамар («Довіряй Ділам») —1,04 млн грн.  Дещо скромніші активи у Володимира Красовського— 480 тис. грн.

Ольга Ціпуленко («Опозиційний блок») та Леонід Кондратюк ("БПП «Солідарність») задекларували по 100 тис. грн.

Олександр Єрошенко («Відродження») вказав у своїй декларації грошові активи у розмірі 3 тис. грн. 

Що ж стосується збережень в іноземній валюті, то депутатів, які мають такі збереження, лише шестеро з 34. Знову очолює список лідерів Олександр Морозов, у якого на рахунку 216 тис. доларів США та 151 тис. євро., слідом іде Олег Крамар, у якого 75 тис. доларів США, Віталій Граждан — 10 тис. доларів, Вячеслав Римський — 9,2 тис. доларів, і у Олександра Єрошенка - 6 тис. доларів. Замикає цей список Леонід Кондратюк, у якого задекларовано 489 євро.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці повідомили про підозру у заволодінні коштами (ч. 2, 3, 4, 5 ст. 191 КК України) голові правління житлово-будівельного кооперативу. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. За версією слідства, зловмисниця протягом шести років укладала з громадянами договори про участь у будівництві об’єктів нерухомості під виглядом пайових внесків. У документах … читати далi

Одесский исполнительный комитет намерен завтра, 3 июля, собраться на внеочередное заседание.  Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета.  По данным мэрии, на повестке дня всего один вопрос:  о рассмотрении письма председателя Одесской областной государственной администрации Куцего М.В. от 1 июля 2020 № 1/01-27/4755/2-20 относительно принятия исполнительным комитетом Одесского городского совета решения о … читати далi

Исполнительный комитет Вилковского городского совета Килийского района Одесской области объявил тендер для выбора компании, которая построит стадион.  Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.  По данным системы, аукцион, с ожидаемой стоимостью закупки в 22 миллиона 742,8 тысячи гривень, состоится 20 июля. А работы компания победитель должна будет завершить до … читати далi

Суди в Одеській області станом на 30 червня отримали для розгляду 509 протоколів про порушення правил щодо карантину, однак розгляд лише 48 з них завершився накладенням штрафів.  Про це повідомив портал Судова влада.  Ще 59 протоколів одеські судді повернули, більшість з них - 56 для належного оформлення. Загалом в одеських судах … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР