Депутати Одеської обласної ради подали 46 уточнень про суттєві зміни до е-декларацій за 2018 рік

09 березня 2019 р. 17:24

Відповідні данні були зібранні одеським Комітетом Виборців України в рамах ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад». 

В період з лютого по грудень 2018 року найбільшу кількість уточнень про суттєві зміни було подано Григорієм Бойко та Ігорем Учителем (позафракційні). В самих же деклараціях повідомлялося про заробітну плату отриману депутатами Одеської обласної ради.

Для більш легкого сприйняття інформації її було розподілено на три умовні блоки: грошові надходження, нерухоме майно та рухоме майно.

Більшість (15 з 24 що подали декларації про зміни) депутатів Одеської обласної ради в своїх деклараціях повідомляли про зміни в своєму фінансовому стані. Так, Олег Куталадзе (позафракційний) повідомив що у липні  він отримав девіденти від «Логус Інвестмантс С.А.» у розмірі  понад 11 млн грн. Ігор Учитель (позафракційний), в період з квітня по вересень 2018 року, отримав 5,59 млн грн, з яких 2,8 млн грн це заробітна плата та 2,7 млн грн — дивіденди від Кіпрської компанії «АЛАМАК ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД». Марина Зінченко (позафракційна) отримала спадщину у розмірі 3,3 млн грн. Ігнат Братінов («Наш рай») у вересні 2018 року отримав дивіденди від ФГ «Кулевча» у розмірі 3,18 млн грн. Вадим Теплицький (позафракційнй) протягом квітня 2018 року отримав дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав на загальну суму в 2.8 млн грн. Андрій Івашов (БПП «Солідарність») повернув 2,6 млн грн коштів у зв`язку з розірванням договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомого майна №121217/3 від 12.12.2017 із ТОВ «ЗАРС». Володимир Осіпов (позафракційний) протягом 2018 року отримав 2,4 млн грн сумарного доходу: дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав понад 1 млн грн та дохід від відчуження нерухомого майна понад 1,3 млн грн, а також дохід від продажу земельної ділянки — 34064 грн. Григорій Бойко (позафракційний) з липня по грудень 2018 рік отримав 891 тис. грн заробітної плати. Євген Копотієнко (позафракційний) отримав дохід від відчуження рухомого майна на загальну суму в 529 тис. грн. Олег Бабенко (БПП «Солідарність») в червні 2018 року отримав дохід від відчуження рухомого майна на 440,5 тис грн. Олександр Барський (ВО «Батьківщина») в квітні 2018 року отримав дохід від відчуження рухомого майна у 380 тис. грн та у липні взяв кредит у розмірі 96 тис. грн. Михайло Лазаренко (ВО «Батьківщина») в липні отримав дохі від відчуження цінних паперів та корпоративних прав у 266,5 тис. грн. Олег Корженко (ВО «Батьківщина») протягом листопада-грудня 2018 року отримав 198,7 тис. грн доходу від відчуження рухомого майна. Анатолій Хмелевський (позафракційний) в квітні 2018 року отримав дохід від відчуження рухомого майна у 156 тис грн. Сергій Червяков («Опозиційний блок») в період з квітня по листопад 2018 року отримав 100 тис. грн доходу від відчуження рухомого майна.

Найбільшу площу нерухомого майна задекларував депутат Одеської обласної ради від «Опозиційного блоку» Дмитро Барвіненко який у грудні 2018 року придбав будівлю офісного центру незавершеного будівництва площею 967 квадратних метрів у м. Білгород-Дністровський. Олег Куталадзе (позафракційний) за серпень 2018 року задекларував 660,95 кв. м офісних приміщень та паркомісце у 141,4 кв. м в м. Одеса. Олег Червяков («Опозиційний блок») в квітні 2018 року став власником нежитлового приміщення площею 236.3 кв. м та квартири 107 кв. м в Одесі. Марина Зінченко отримала в спадщину житловий будинок площею 94.8 кв. м с. Градениці Біляївського району Одеської області та житловий будинок 42,1 кв. м у Одесі. Ольга Юрко (позафракційна) отримала подарунок у негрошовій формі — квартиру в м. Одеса площею 38.6 кв. м. Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський (БПП «Солідарність») у вересні придбав нежитлове приміщення 20,4 кв. м  у м. Одеса.

Що ж стосується рухомого майна, то ситуація виглядає наступним чином: Юрій Басюк (позафракційний) придбав Ford Edge 2017 року випуску, Марина Зінченко отримала у спадок Mitsubishi Pagero Wagon 2014 року, Євген Копотієнко придбав AUDI Q8 2018 року, Олег Корженко (ВО «Батьківщина») придбав LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 D 2015 року випуску, Анатолій Садовник (позафракційний) — MERCEDES-BENZ CLS 250 CDI 2013 року випуску та Володимир Сушков (позафракційний) VolksWagen Golf 2013.

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Збір ідей до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Одеської області на 2021-2027 роки завершили в Одеській області. Як повідомили у пресслужбі ОДА, мешканці регіону надали 194 проєкти на загальну суму близько 22,6 млрд грн: по пріоритету «Новий соціально-гуманітарний розквіт» надійшло 63 проєкти на загальну суму 1,79 … читати далi

Депутат Одесского городского совета Ольга Квасницкая предлагает решить проблему с восстановлением детского сада в переулке Каркашадзе, сдав его в концессию Об этом она заявила в ходе аппаратного совещания 27 января.  По ее словам, при этом городской совет не теряет здание, а детский сад сможет функционировать.   «Я про это давно … читати далi

Военнослужащий 28-й отдельной механизированной бригады Евгений Щуренко погиб вчера утром на фронте российско-украинской войны в районе Красногоровки Донецкой области. Об этом сообщили в пресс-службе штаба Операции объединенных сил. Солдат проходил службу на должности старшего механика-водителя БМП-2. Его машину обстреляли из станкового противотанкового гранатомета СПГ-9. Евгений Щуренко погиб на месте, еще … читати далi

Президент Украины Владимир Зеленский подписал два распоряжения о назначении глав районных администраций в Одесской области.  Соответствующие документа опубликовала пресс-служба Офиса президента.  В частности новых руководителей получили Тарутинская и Арцизская районные государственные администрации. Все назначения соответствуют списку утвержденному Кабинетом министров в ноябре прошлого года. Так Тарутинскую РГА возглавит Владимир Ореховский, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР