Число депутатов Ренийского городского совета, ведущих прием избирателей, остается неизменным

Региональный представитель Одесской областной организации “Комитета избирателей Украины” в июле – августе провел мониторинг ведения приема избирателей депутатами Ренийского городского совета VII созыва.

Об этом сообщают эксперты Общественной кампании «Аттестация депутатов местных советов».

Мониторинг осуществлялся путем личного посещения приемных. Сведения о месте их нахождения, о дате и времени ведения приема были взяты с официального сайта городского совета. 

Стоит отметить, что практически все депутаты указали необходимые сведения. Правда, у трех депутатов они неполные. Так, Валентина Лукасевич не указала номер кабинета, в котором она должна вести прием, а Александр Баланел и Анна Лупу не указали время его проведения. Зато все народные избранники опубликовали номера своих контактных телефонов, причем в более чем 80% случаев это номера мобильных телефонов.

Результаты проведенного мониторинга полностью совпали с прошлогодними. Удалось подтвердить ведение приема избирателей пятью депутатами: Ниной Злати, Сергеем Лупу (оба от «Оппозиционного блока», Сергеем Кобенко (от ВО «Батькивщина), Олегом Чилакчи (от «БПП Солидарность») и Александром Градецким (от Аграрной партии).

Мы уже писали о том, что в работе ренийских депутатов сложились определенные тенденции. Есть такие и в отношении ведения приема избирателей. Так, подтвердилось ведение приема у тех из них, кто совместил адрес приемной с адресом своего рабочего офиса. Но это правило не всеобъемлюще. Удалось подтвердить прием у депутатов, задекларировавших его ведение на своем рабочем месте, но не все депутаты, совместившие рабочие места с приемными, проводят там встречи с избирателями.

Напомним, что обязанность депутата местного совета вести прием избирателей не реже одного раза в месяц закреплена в п.5 ст.10 закона Украины «О статусе депутатов местных советов».  

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

Святошинський районний суд Києва взяв під варту на два місяці Андрія Кравченка. За версією слідства, він був одним із членів групи Ігоря Редькіна — фігуранта справи вбивства доброволиці Аміни Окуєвої. Кравченка також підозрюють у вбивстві на замовлення бізнесмена Костянтина Хоруженка 17 січня 2014 року. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на прокурора … читати далi

Кілька десятків одеситів зібралися 18 січня на мітинг біля паркану, що встановив забудовник на місці майбутнього будівництва в парку Юність на 9-й станції Великого Фонтану.  Як повідомив активіст організації "Зелений лист" Владислав Балінський, мітингувальники протестували проти будівництва котеджів.  Паркан з'явився на цьому місці нещодавно і за ним мали будувати два … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР