Більше третини депутатів Білгород-Дністровської міськради жодного разу не звітували перед виборцями про свою діяльність

09 квітня 2019 р. 13:24

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,  об'єднаннями  громадян.

В рамках «Атестація депутатів місцевих рад» Одеський Комітет Виборців України вирішили перевірити хто з депутатів Білгород-Дністровської  міської ради дотрималися норми закону.

З поміж 34 депутатів Білгород-Дністровської ради лише шестеро відзвітували перед виборцями у тій чи іншій формі. Так на відкритих зустрічах із виборцями розповіли про свою діяльність Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова (позафракційні), Василь Садовський («Опозиційний блок») та Сергій Манітенко («Наш край»).  Про звітування перед виборцями Олександром Морозовим  («Довіряй ділам») та Віталієм Кірсеєм (ВО «Батьківщина») нічого не відомо.

Всім вимогам  передбаченим частиною другою ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» відповідають лише звіти Дениса Кімінчіджі та Юлії Федорової. У звітах Віталія Кірсея та Василя Садовського не вистачає інформації  про прийняті радою та її органами  рішення та про  хід  їх виконання. У Олександра Морозова відсутня інформація  про прийняті радою та її органами  рішення, про  хід  їх виконання, а також про особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради. Що ж стосується звіту Сергія Манітенко, то нам не вдалося оцінити якісний зміст звіту через відсутність його публікації.

Зауважимо, що з поміж  28 депутатів Білгород-Дністровської міської ради на офіційному сайті ради у 14 депутатів опубліковані звіти за 2017 рік, у двох — за 2016. Ще у 12 депутатів Білгород-Дністровської ради взагалі відсутні звіти.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 3 ст.37  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» підставами   для   відкликання   виборцями  обраного  ними депутата місцевої ради може бути невиконання  депутатом місцевої ради зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з виборцями.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Передача Одесского порта в концессию должна будет сопровождаться сужением специализации этого предприятия и приоритетным направлением должен стать туризм и контейнерные перевозки. Об этом сообщил министр инфраструктуры Владислав Криклий в интервью изданию LIGA.net. «Одесский порт пойдет на концессию. Там по большому счету уже нет госстивидора и работают частники. Будет замечательно, если … читати далi

Управление капитального строительства Одесского городского совета объявила тендер для поиска подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт кровли корпуса №9 КУ «Городская клиническая больница № 11». Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки 6 миллионов 902,9 тысяч гривень состоится 2 декабря. Ранее управление капитального строительства … читати далi

Управление дорожного хозяйства Одесского городского совета объявило тендер для поиска подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт улицы Новощепной ряд. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 159 миллионов 717,5 тысяч гривень состоится 31 января 2020 года, а конечный срок поставки … читати далi

Российские стратегические бомбардировщики Ту-22М3 отрабатывали этим летом нанесение ракетного удара по Одессе. Об этом на третьей международной конференции по морской безопасности стран Причерноморского региона рассказал командующий Военно-морскими силами Украины адмирал Игорь Воронченко, сообщает Думская. Провокационные учения российские военные провели 10 июля этого года. Самолеты осуществили условный пуск в 60 км … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР