Більше третини депутатів Білгород-Дністровської міськради жодного разу не звітували перед виборцями про свою діяльність

09 квітня 2019 р. 13:24

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,  об'єднаннями  громадян.

В рамках «Атестація депутатів місцевих рад» Одеський Комітет Виборців України вирішили перевірити хто з депутатів Білгород-Дністровської  міської ради дотрималися норми закону.

З поміж 34 депутатів Білгород-Дністровської ради лише шестеро відзвітували перед виборцями у тій чи іншій формі. Так на відкритих зустрічах із виборцями розповіли про свою діяльність Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова (позафракційні), Василь Садовський («Опозиційний блок») та Сергій Манітенко («Наш край»).  Про звітування перед виборцями Олександром Морозовим  («Довіряй ділам») та Віталієм Кірсеєм (ВО «Батьківщина») нічого не відомо.

Всім вимогам  передбаченим частиною другою ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» відповідають лише звіти Дениса Кімінчіджі та Юлії Федорової. У звітах Віталія Кірсея та Василя Садовського не вистачає інформації  про прийняті радою та її органами  рішення та про  хід  їх виконання. У Олександра Морозова відсутня інформація  про прийняті радою та її органами  рішення, про  хід  їх виконання, а також про особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради. Що ж стосується звіту Сергія Манітенко, то нам не вдалося оцінити якісний зміст звіту через відсутність його публікації.

Зауважимо, що з поміж  28 депутатів Білгород-Дністровської міської ради на офіційному сайті ради у 14 депутатів опубліковані звіти за 2017 рік, у двох — за 2016. Ще у 12 депутатів Білгород-Дністровської ради взагалі відсутні звіти.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 3 ст.37  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» підставами   для   відкликання   виборцями  обраного  ними депутата місцевої ради може бути невиконання  депутатом місцевої ради зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з виборцями.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский районный суд города Одессы отклонил иск, о запрете партии «Миколаївці» использовать такое название, не согласившись, что это нарушение авторских прав.  Как следует из определения суда, истец настаивал, что у него есть зарегистрированное интеллектуальное право на знак для товаров и услуг с похожим названием – «Партія миколаївців». Поэтому истец просил суд … читати далi

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора поставщика саженцев можжевельника казацкого в природном грунте. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 4 миллиона 150 тысяч гривень должен состояться 9 октября. Всего предполагается посадить 4,8 тысяч саженцев.  Можжевельник казацкий или можжевельник казачий - низкорослый … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области перенес подготовительное заседание по делу о взыскании с владельца затонувшего танкера Delfi убытков на 2 миллиона 355,7 тысяч гривень. Суд перенесли, так как за несколько дней до заседания выяснилось, что Администрация морпортов Украины (АМПУ) подала апелляцию на решение Хозсуда о частичном аресте Delfi, сообщает Odessa.online.   Дело передали … читати далi

Аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня. За даними аналітиків, з тих компаній, які є зараз активними, тобто не перебувають у процесі припинення, найбільша кількість зареєстрована в Києві — 732 юрособи. З великим відривом як від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР