Більше третини депутатів Білгород-Дністровської міськради жодного разу не звітували перед виборцями про свою діяльність

09 квітня 2019 р. 13:24

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,  об'єднаннями  громадян.

В рамках «Атестація депутатів місцевих рад» Одеський Комітет Виборців України вирішили перевірити хто з депутатів Білгород-Дністровської  міської ради дотрималися норми закону.

З поміж 34 депутатів Білгород-Дністровської ради лише шестеро відзвітували перед виборцями у тій чи іншій формі. Так на відкритих зустрічах із виборцями розповіли про свою діяльність Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова (позафракційні), Василь Садовський («Опозиційний блок») та Сергій Манітенко («Наш край»).  Про звітування перед виборцями Олександром Морозовим  («Довіряй ділам») та Віталієм Кірсеєм (ВО «Батьківщина») нічого не відомо.

Всім вимогам  передбаченим частиною другою ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» відповідають лише звіти Дениса Кімінчіджі та Юлії Федорової. У звітах Віталія Кірсея та Василя Садовського не вистачає інформації  про прийняті радою та її органами  рішення та про  хід  їх виконання. У Олександра Морозова відсутня інформація  про прийняті радою та її органами  рішення, про  хід  їх виконання, а також про особисту участь в обговоренні,  прийнятті та в організації виконання рішень ради. Що ж стосується звіту Сергія Манітенко, то нам не вдалося оцінити якісний зміст звіту через відсутність його публікації.

Зауважимо, що з поміж  28 депутатів Білгород-Дністровської міської ради на офіційному сайті ради у 14 депутатів опубліковані звіти за 2017 рік, у двох — за 2016. Ще у 12 депутатів Білгород-Дністровської ради взагалі відсутні звіти.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 3 ст.37  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» підставами   для   відкликання   виборцями  обраного  ними депутата місцевої ради може бути невиконання  депутатом місцевої ради зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з виборцями.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Водитель пассажирского автобуса не справился с управлением и врезался в прицеп ехавшего впереди грузовика - водитель автобуса погиб.  Об этом сообщили в телеграмм канале «Подслушано Одесса». Очевидцы аварии утверждают, что причиной столкновения стал гололед, а после аварии прицеп фуры развернуло и в него врезался легковой автомобиль. Авария произошла Данных о … читати далi

Одесский бизнесмен Вадим Альперин, которого в СМИ называют «королем контрабанды», смог снять электронный браслет так как срок его ношения истек.  Об этом сообщил адвокат бизнесмена Андрей Федур.  Он также отметил, что это произошло несмотря на то, что прокурор добился определения Высшего антикоррупционного суда о продлении меры пресечения. Однако, по словам адвоката, … читати далi

Постоянная комиссия Одесского горсовета по вопросам образования, спорта, культуры и туризма не стала принимать решений по поводу обращения депутата Богдана Гиганова о  почтении памяти жертв трагедии 2 мая.  Об этом информирует Центр публичных расследований. Как сообщил на заседании комиссии ее глава Олег Этнарович, сейчас идет следствие, потому сложно давать оценку. … читати далi

На сайтах всіх одеських шкіл з'явилося або ж незабаром з'явиться підрозділ "Харчування" (у розділі "Про школу"). Як повідомила директорка департаменту освіти і науки Олена Буйневич, у підрозділі є меню і поради щодо харчування. Крім того, в кожній школі створено Раду з питань харчування. За даними керівників, до складу входять адміністратори, педагоги, медичні працівники та … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР