Автівки, будинки та земельні ділянки депутатів Білгород-Дністровської міської ради

Про це повідомляють експерти Громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад".

Цього разу експерти сфокусували увагу на рухомому та нерухомому майні, яке задекларували депутати Білгород-Дністровської міської ради за 2018 рік.

Авто
Цьогорічний топ автовласників очолює депутат Андрій Кріштопов («Опозиційний блок») у якого є чотири легкових автомобілі: TOYOTA CAMRY 2007 року випуску, HYUNDAI I30 2010 року випуску, RENAULT SCENIC 2015 року випуску, ВАЗ 21043 1997 року випуску, а також вантажівка ГАЗ 3307 1991 року випуску та причіп ПА 1-00 2007 року випуску. 

Трохи менший автопарк має Володимир Сорока («Наш Край»), який задекларував два мікроавтобуси Volkswagen CRAFTER та MERCEDES-BENZ 313 cdi, а також мінівен Volkswagen SHARAN. 

По одній машині у 2018 році придбали собі: Василь Садовський («Опозиційний блок»), у якого TOYOTA COROLLA 2005 року випуску, Олександр Єрошенко («Відродження») — MITSUBISHI OUTLANDER 2007 року випуску та Анатолій Ганчурін («Довіряй Ділам») — MERCEDES-BENZ Е220D 1999  року випуску.

Нерухомість

Знову очолює список депутатів, які задекларували нове житло у 2018 році, Андрій Кріштопов. Так, депутатові належать два будинки у Білгороді-Дністровському площею 171 кв. м та 233 кв. м відповідно.  Крім того, депутат у своїй декларації вказав салон краси площею 167 кв. м.

Також  новий будинок площею 77,9 кв. в у місті Білгороді-Дністровському задекларувала Ольга Ціпуленко (позафракційна). 
Володимир Сорока придбав квартиру площею 39,7 кв. м у с. Лиманка Овідіопольського району Одеської області.

Олександр Єрошенко задекларував нежиле приміщення площею 13,6 кв. м у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Земля

Вже традиційним лідером за кількістю задекларованих земельних ділянок серед депутатів Білгород-Дністровської міської ради став Володимир Красовський (позафракційний) у якого 3,2 га землі в Одеській області. Серед земельних ділянок, придбаних у 2018 році, депутат вказав: 29 980 кв. м  у с. Миколаївка Білгород-Дністровського району Одеської області, три ділянки по 300 кв. м у смт Затока Білгород-Дністровського району Одеської області та ще дві ділянки у Затоці площею 981 кв. м та 452 кв. м відповідно.
Трохи менші земельні ділянки задекларував Андрій Кріштопов, якому належить ділянка у 240 кв. м  у Затоці та 30 кв. в у місті Білгороді-Дністровському. 

Нагадаємо, що депутат Андрій Кріштопов приєднався до депутатського корпусу Білгород-Дністровської міської ради в серпні 2018 року після того, як Сергій Мусаєв добровільно склав свій мандат. Тому, на відміну від інших депутатів Білгород-Дністровської міської ради, було представлено увесь зміст декларації депутата, а не тільки ті об’єкти рухомого та нерухомого майна, яких було набуто у 2018 році.

Нагадаємо також, що двоє депутатів Білгород-Дністровської міської ради не подали е-декларації за 2018 рік. При цьому п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради задекларували за минулий рік дохід понад один мільйон гривень.

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» була розроблена та запущена веб-платформа «Місцеві депутати. Атестація».

         

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше