П'ятдесят відсотків депутатів Роздільної — службовці та керівники підприємств

11 липня 2018 р. 08:58

ООО «Комітет виборців України» продовжує аналізувати декларації депутатів Роздільнянської міської ради в рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад».

На жаль, на сайті міськради декларації відсутні. Начальник організаційного відділу міськради Жанна Савінська прокоментувала цей факт: «Коли декларації надавалися у паперовому вигляді, ми на сайті розміщували  ті, що потребували  оприлюднення — декларації голови, заступників, секретаря. Зараз вони подаються у електронному вигляді, тому як ї розмітити, незрозуміло.

Спробуємо на своєму сайті надати посилання на сайт НАЗК».

Судячи з декларацій, наданих за минулий, 2017-й, рік, половина депутатського корпусу міськради є службовцями різних рангів, серед яких є лікар (Григорій Свадковський, «Аграрна партія України»), архітектор (Олександр Соловйов, БПП «Солідарність»), залізничник (Юрій Кукса, «Відродження»),  заступник очільника райвійськкомату (Андрій Тегляєв, «Радикальна партія Олега Ляшка»), керівники підприємств (Геннадій Кінаш, БПП «Солідарність», Сергій Скрипник «Аграрна партія України», Василь Писаренко «Радикальна партія Олега Ляшка»), і апарату райради (Олена Тегляєва, БПП «Солідарність»).

У складі  депутатів міської ради сім підприємців з різним рівнем прибутків. Підприємництво, як єдине джерело прибутку, вказали двоє депутатів: Оксана Дмитренко («Батьківщина»), Олександр Гандибул («Батьківщина»).  Але, наприклад, Віталій Доронін («Відродження») не вказав дохід  від підприємницької діяльності  (і від якоїсь іншої), а  задекларована ним власність – чотири підприємства.

Серед депутатів вісім пенсіонерів, хоча пенсію, як єдине джерело прибутку, вказали лише двоє — Михайло Каракулін («Батьківщина») і Олександр Панкратов (БПП «Солідарність»).

Двоє депутатів не задекларували прибутків у минулому році — Владислав Долгій («Опоблок») і Наталя Швець («Батьківщина»). Слід зазначити, що їхні декларації 2017 року не відрізняються від тих, що були опубліковані за 2016 рік.

Не опублікована декларація Дмитра Комкова («Опоблок»), зв’язок з яким було втрачено ще півтора роки тому, і який пропустив більше 70 відсотків всіх пленарних засідань.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Верховная Рада Украины поддержала назначение министром культуры и информационной политики Украины народного депутата Александра Ткаченко («Слуга народа»), после этого парламент исключил новоиспеченного министра из своих рядов.  Как сообщили в пресс-службе ВР, назначение на должность Александра Ткаченко поддержали 263 нардепа, а за досрочное прекращение его полномочий как народного избранника проголосовали 299 теперь уже бывших … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый подписал два распоряжения об изменениях структуры и предельной численности работников аппарата и структурных подразделений администрации.  Как следует из одного распоряжения аппарат Одесской областной государственной администрации следует увеличить со 116 человек до 118, а всего количество сотрудников ОГА вырастет с 694 до 696.  Второе распоряжение дает понять … читати далi

Одеська обласна державна адміністрація повідомляє про 21 підтверджений минулої доби випадок COVID-19: чотири з нових інфікованих - діти, а ще четверо - медпрацівники. Як повідомили у пресслужбі ОДА, загалом у регіоні нараховується 940 інфікованих, з яких 548 - жінки та 392 чоловіка. За останню добу в Одесі, за даними муніципалітету, зареєстровано один новий випадок … читати далi

Судді Апеляційної палаті Вищого антикоррупційного суда знов відклали розгляд апеляційної скарги на виправдовувальний вирок у справі про купівлю будівлі заводу «Краян» за завищеною ціною, фігурантами якої є Одеській міський голова Генадий Труханов та низка інших посадовців мерії. Про це повідомили у Центрі протидії корупції. Причиною відкладення знову стала відсутність обвинувачених … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР