Переважна більшість депутатів Роздільнянської міськради не підтримують зв'язок з виборцями у мережі Facebook

06 листопада 2018 р. 09:41

Інформування виборців про свою діяльність є одним із ключових обов’язків депутатів місцевих рад. Взаємозв’язок із виборцями через соціальні сторінки та мережу інтернет може бути дієвим інструментом для ефективного спілкування.

На користь цього є декілька аргументів. По-перше, рівень довіри до соціальних мереж у виборців більший, ніж до газет чи телебачення. По-друге, інформування за допомогою соціальних мереж більш невимушене, просте й ненав’язливе, доступною мовою без канцелярських штампів. Тому й сприймається легше. З огляду на це в рамках моніторингової кампанії «Атестація місцевих депутатів» ми вирішили перевірити як взаємодіють депутати Роздільнянської міської ради Одеської області із громадянами через соціальну мережу Facebook. 

На сьогоднішній день власні сторінки у соціальній мережі Facebook мають лише 48% депутатів Роздільнянської міської ради. У деяких депутатів є по дві сторінки, але, як правило, одна з них не містить жодної інформації, або дублює інформацію певного періоду.

Лише троє із зареєстрованих депутатів активно взаємодіють із громадянами через соціальну мережу. Це Оксана Дмитренко і Наталя Швець («ВО «Батьківщина») і Вадим Ковальський («Радикальна партія Олега Ляшка»).Ці депутати самі пишуть пости на своїх сторінках та відповідають на коментарі громадян, а також  комунікують зі своїми виборцями через репости повідомлень колег-депутатів або партійних сторінок. А Наталя Швець, хоч і веде інформування громадян про свою діяльність лише через репости колег-депутатів та партійних і новинних сторінок, та все ж таки активно відповідає дописувачам у коментарях.

Із зареєстрованих у соціальній мережі Facebook депутатів 9, хоч і мають свої сторінки, але персонально не взаємодіють із виборцями.

Гусейн Алієв, Геннадій Кінаш (БПП «Солідарність»), Андрій Тегляєв («Радикальна партія Олега Ляшка»), Олександр Ісаєв і Віктор Поштаренко («Наш край),  Сергій Голубов і Наталія Топтунова («Опозиційний блок»), Юрій Кукса («Відродження») і Олександр Гандибул («ВО» Батьківщина») використовують свої сторінки у мережі Facebook винятково у приватних цілях.

Нагадаємо, ООО «Комітет виборців України» продовжує аналізувати декларації депутатів Роздільнянської міської ради в рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Председатель Одесского областного совета Сергей Паращенко подписал распоряжение о созыве пленарного заседания тридцать третьей внеочередной сессии областного совета 9 апреля.  ИзбирКом традиционно транслирует заседание онлайн. В повестке дня сессии один вопрос: О предоставлении доплаты медицинским и другим работникам учреждений здравоохранения, которые непосредственно заняты ликвидацией заболевания среди людей на коронавирусной болезни (COVID-2019).  Правда … читати далi

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує серію порад, як емоційно протистояти епідемії COVID-19 та уберегтись від конфліктів «Пережити карантин». У четвертому випуску медіаторка Центру Світлана Гудь радить, як підготуватися та діяти в умовах виникнення ситуації домашнього насилля під час карантину. На жаль, період самоізоляції … читати далi

Судьи Хозяйственного суда Одесской области сегодня, 8 апреля, избрали председателя суда, которым стал Владимир Петров.  Об этом сообщили в пресс-службе суда.  Владимир Петров родился 6 октября 1964 в селе Главани Арцизского района Одесской области. В 1983 был призван на военную службу. В 1990 окончил юридический факультет Одесского государственного университета имени И.И.Мечникова. Работал … читати далi

Лабораторный центр Министерства здравоохранения в Одессе получил положительные анализы на коронавирус у семи жителей Подольска, двух жителей Одессы, одной жительницы поселка Окны и жительницы Кодымского района. Об этом сообщил глава Одесской областной государственного администрации Максим Куцый. По его словам, из случаев, зарегистрированных 8 апреля,  самому молодому пациенту - 25 лет, самому старшему … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР